مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد:
برگزاری مسابقه مهارتی نوشیدنی های سرد ایران بارتندینگ با همکاری بخش غیردولتی

به گزارش دنیای اسرار:مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از حضور ۲۳ رقابت کننده از سراسر کشور در مسابقه مهارتی نوشیدنی های سرد ایران بارتندینگ در محل هتل پیروزی اصفهان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، آرش اخوان مدیر کل استان در تکمیل این خبر گفت: مسابقات آزاد مهارت با هدف ارتقاء فرهنگ مهارت آموزی در کشور، جلب نظر بنگاههای اقتصادی، صنایع و صنوف در ارتقاء مهارت شاغلان و توسعه مشارکت صنایع و صنوف با بخش های آموزشی، ایجاد فرصتی مناسب جهت تبادل فنی و تجارب حرفهای بین شاغلان و بنگاههای اقتصادی، شناسایی کمبودهای موجود در آموزشهای فنی و حرفهای برای شاغلان و برنامهریزی برای رفع آنها، به هنگام سازی دانش و توانایی شاغلان و همچنین شناسایی نخبگان و استادکاران مهارتی برگزار می گردد.
وی بیان داشت: در این راستا به منظور ایجاد رقابت سالم بین جوانان کشور، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با همکاری آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد آروین اقدام به برگزاری مسابقات کشوری نوشیدنی های سرد ایران بارتندینگ در محل هتل پیروزی اصفهان نموده است.
مدیر آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد آروین اظهار داشت: این مسابقه در ۳ مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و فینال اجرای می گردد که رقابت کنندگان در هر مرحله دو نوشیدنی ارائه می نمایند که در نهایت براساس رنگ، طعم، تزئین،  نحوه توصیف نوشیدنی، تکنیک و مهارت و تسلط رقابت کننده در تهیه نوشیدنی ارزیابی لازم صورت می پذیرد.
وی افزود: این مسابقات از تاریخ ۱۵ لغایت ۱۸ مرداد ماه سال جاری با حضور ۲۳ رقابت کننده از سراسر کشور در محل هتل پیروزی اصفهان برگزار و به نفرات منتخب اول تا سوم به ترتیب جوایز نقدی ۱۰ میلیون، ۴ میلیون و ۲ میلیون تومان اهداء می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *