مسئولان معاونت وظیفه عمومی استاناصفهان با مردم دیدار می کنند

به گزارش دنیای اسرار: رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس استان گفت: در ادامه سلسله برنامه های ملاقات مردمی با مسئولان و معاونان فرماندهی انتظامی استان، روز پنجشنبه ۲۶ دی ماه مسئولان معاونت وظیفه عمومی این فرماندهی با مردم دیدار و به مشکلات آنان رسیدگی می کنند.

 سرهنگ” جواد درستکار” با اعلام این خبر اظهار داشت: برگزاری جلسات ملاقات مردمی و دیدار چهره به چهره مردم با فرماندهان و معاونان نیروی انتظامی یکی از برنامه های مستمر و مداوم این نیرو است و ناجا همواره پاسخگو بودن به مطالبات، نیازها و خواسته های مردم را جزوی از وظایف خود می داند.

وی با بیان اینکه سامانه تلفنی ۱۹۷ به صورت شبانه روز آماده دریافت نظرات، پیشنهادات، انتقادات، شکایت و تقدیر مردم شریف ایران از عملکرد ماموران پلیس است گفت: تماس های مردم با این سامانه باعث ارتباط بیشتر بین پلیس و مردم و مشارکت عمومی در جهت تامین امنیت جامعه، بهبود عملکردماموران پلیس و ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم خواهد شد.

سرهنگ درستکار گفت: بر اساس برنامه ازپیش تعیین شده  مسئولان معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ،در روز پنجشنبه ۲۶ دی ماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر با با مشمولان و خانواده های آنان دیدار و به بررسی مشکلات مراجعه کنندگان در این حوزه می پردازند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس اصفهان گفت: مشمولان و خانواده های آنان در صورت تمایل می توانند به معاونت وظیفه عمومی  واقع دراصفهان، خیابان قائمیه کوی فضیلت  جنب پلیس آگاهی  مراجعه کنند. سرهنگ درستکار خاطر نشان کرد: در برنامه ملاقات مردمی مسئولان معاونت وظیفه عمومی تنها مسائل مشمولانی که قبلاً درخواست آنان در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) ثبت شده و در فرآیند رسیدگی قرار گرفته است مورد بررسی قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *