افتتاح فاز دوم خط جدید تولید لوله های اسپیرال به دست استاندار اصفهان


با بهره برداری از فاز دوم کارخانه نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا به دست استاندار اصفهان، میزان تولید آنها از ۶۰ هزارتن درسال به ۱۰۰ هزار تن درسال افزایش یافت .
به گزارش  دنیای اسرار، دکتر عباس رضایی در سفر به شهرک صنعتی سجزی، ضمن بازدید از کارخانه های این شهرک خط جدید تولید لوله های اسپیرال را به قطر۸ اینچ در شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا افتتاح کرد.
 با بهره برداری از فاز دوم کارخانه نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا میزان تولید آنها از ۶۰ هزارتن درسال به ۱۰۰ هزار تن درسال افزایش یافت . 
استاندار اصفهان با اشاره به جوان بودن و متخصص بودن نیروی انسانی فعال در این شرکت گفت: تمامی تلاش ایشان برای ایجاد شرایط مناسب برای صنعتگران استان است.
گفتنی است شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا با قریب به دو دهه سابقه فعالیت با ظرفیت ۱۰۰ هزار تن در سال تولید لوله های فولادی اسپیرال با قطر ۲۰۰ تا ۳۰۰۰ میلی متر اشتغالزایی حداقل ۱۵۰ نفر مستقیم و ۱۰۰۰ نفر غیر مستقیم با حجم سرمایه گذاری ۱۲۰۰ میلیارد ریال فعالیت دارد.
محصولات این شرکت در حال حاضر به حداقل ۵ کشور همسایه و حوزه cis در حال صادرات است و جهت پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی و صنعت آبرسانی کاربرد دارد  که می تواند کشور را از واردات این محصولات بی نیاز می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *