نامه همدلانه شهرداراصفهان به شهردار ” شیان” با موضوع شیوع ویروس کرونا

از حمایت اتباع چینی ساکن اصفهان و ایران دریغ نمی کنیم

شهردار اصفهان  با ارسال نامه ای به شهردار شهر “شیان” کشورچین که یکی از شهرهای خواهرخوانده اصفهان است، نوشت: مردم اصفهان و ایران در کنارمردم چین ایستاده اند. آنچه از دستمان بربیاید به ویژه برای اتباع چینی حاضر درایران دریغ نخواهیم کرد.   

به گزارش دنیای اسرار، قدرت اله نوروزی در نامه ای به “لی مینگ یوآن”، شهردار شهر شیان چین که پیوند خواهرخواندگی با شهر اصفهان دارد، آورده است: همانگونه که نشانه فلکی زودیاک چینی سال ۲۰۲۰ نشان می دهد، سال موش و فلز نشان دهنده ثروت و روزهای خوش شانسی خواهد بود؛ قطعا در ادامه چنین سالی در انتظار مردم بزرگ و سختکوش چین است.

شهردار اصفهان در ادامه نامه خود تصریح کرده است؛ اگرچه خبر تأثر برانگیز اپیدمی کرونا و آسیب آن به مردم موجب ناراحتی عمیق همه شده است اما باور داریم همانطور که مردم چین در هزاران سال گذشته همواره قوی، مؤثر و الهام بخش بوده اند، با قدرت این ویروس مخرب را شکست خواهند داد.  

وی در ادامه افزود: من به نمایندگی از مردم شهرم اصفهان و همچنین جمهوری اسلامی ایران اعلام می کنم که در کنار شما ایستاده ایم و آنچه از دستمان بربیاید به ویژه برای اتباع چینی حاضر در ایران دریغ نخواهیم کرد.

نوروزی در نامه خود خطاب به شهردار شیان تصریح کرد: صمیمانه از شما به خاطر اشتیاق و حمایت فعال در تقویت رابطه خواهرخواندگی بین دو شهر سپاسگزاری می کنم. شهرداری اصفهان تمام توان خود را به کار گرفته تا سطح مناسبات دو جانبه را در تمام زمینه های مورد علاقه افزایش دهد.  

وی در پایان این نامه آورده است: این باور ماست که تعامل نزدیک شهرهای اثرگذار جاده ابریشم باستانی موجب احیای روابط، درخشان تر از همیشه. خواهد شد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *