در جلسه ویدیوکنفرانس سرپرست جمعیت هلال احمر با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان تشریح شد :

آمادگی جمعیت هلال احمر استان در پاسخگویی به حوادث احتمالی تا اقدامات و فعالیت های این جمعیت در پیشگیری و مقابله با کرونا

در آغازین روز سال ۱۳۹۹ خورشیدی علی محمد هاشمی طی جلسه ویدیوکنفرانس با دکتر همتی از آمادگی جمعیت هلال احمر استان در پاسخگویی به حوادث احتمالی در سطح استان خبر داد .

به گزارش  دنیای اسرار ؛ در این جلسه علی محمد هاشمی از بسیج تمام امکانات و ظرفیت های مادی و انسانی هلال احمر استان برای مقابله با بیماری کرونا خبر داد و افزود : از ابتدای تشکیل ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان اصفهان ، جمعیت هلال احمر با حفظ آمادگی خود تمام ظرفیت های تجهیزاتی ، امدادی ، بهداشتی ، منابع داوطلبی ، سمن ها و حوزه های ستادی و پشتیبانی را برای مقابله با این بیماری بسیج کرد با بتواند اقدامات موثری را انجام دهد .

وی تصریح کرد : در این راستا قرارگاه مرکز بهبود یافتگان بیماری کرونا در استان اصفهان با محوریت هلال احمر استقرار یافت و سایر دستگاه های اجرایی استان از جمله دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، آموزش و پرورش ، شهرداری ، نیروی انتظامی ، سپاه و ارتش با مشارکت فعالانه این مرکز را آماده بهره برداری کردند .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در بخش دیگری از سخنان خود از مشارکت داوطلبان هلال احمر در ایستگاه های غربالگری و پایش مسافران در مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان خبر داده و عنوان کرد : از ابتدای طرح تاکنون تعداد ۱۷۲ هزار و ۹۶۰ تن از مسافران پایش شدند که از این تعداد ۶۶۷ تن از آنها علامت دار بوده اند که به مراکز درمانی معرفی گردیدند .

گفتنی است در این جلسه ویدیو کنفرانس ریال سرپرست جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ضمن تاکید بر تداوم خدمت رسانی ها با حداکثر توان ، از تلاش های صورت گرفته در این زمینه تاکنون تقدیر کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *