جانشین فرمانده انتظامی استان، از اجرای طرح ممنوعیت تردد بین شهری برای خودروهای با پلاک غیربومی از ساعت ۱۴ امروز خبر داد.

 به گزارش دنیای اسرار:سرهنگ” حسین حسین زاده” ضمن تبریک میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج) گفت: با توجه به وضعیت خاصی که در استان اصفهان با آن درگیر هستیم و با عنایت به مصوبات ستاد مقابله با بیماری کرونا و امریه سردار فرمانده انتظامی استان از ساعت ۱۴ امروز چهارشنبه ۲۰فروردین در بین شهرهای استان تردد خودروهای با پلاک غیر بومی ممنوع است.

وی افزود: همکاران من در ۱۶۲ نقطه استان با حضور عزیزان بسیجی، دلاور مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در استان اصفهان و سایر نیروهای امدادی که در طول هفته های گذشته مصمم و با انگیزه و خستگی ناپذیر و با درک درست از شرایط بحرانی در استان و کشور انجام وظیفه می کنند محدودیت جدی بین شهرها را اعمال خواهند کرد.

این مقام انتظامی تاکید کرد: برابر این مصوبه در ورودی تمامی شهرها و روستاها از ورود  خودروهایی که راننده آن ها اهلیت و سکونت آن شهرستان و روستا را ندارند و پلاک آن ها غیربومی محسوب می شود جلوگیری بعمل خواهد آمد.

سرهنگ حسین زاده با بیان اینکه این طرحتا ۲۳ فروردین ماه ادامه دارد اظهار داشت:به دلیل اینکه با تعطیلی ۴۸ ساعته درپایان هفته مواجه هستیم و احتمال دارد برخی از شهروندان که نست به مقررات بی توجه  هستند سفرهای بین شهری داشته باشند این طرح اجرا شده و برای کسانی که از این طرح سرباز بزنند تدابیر سخت گیرانه ای همچون جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و توقیف خودرو بهمدت یک ماه نیز در نظر گرفته شده است.

این مقام انتظامی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مردم استان با پلیس در روزها ۱۲ و ۱۳ فروردین گفت: رفتار مبتنی بر عقلانیت و فهم مردم با فرهنگ استان اصفهان در رزمایش” پلیس مقتدر – مردم با فرهنگ” که در طی این دو روز به منصه ظهور گذاشتند در سطح ملی زبانزد خاص و عام شد و من مطمئن هستم که مردم این استان برای روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هم همین همکاری با ستاد مقابله با کرونا خواهند داشت.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: مدافعان امنیت و مدافعان سلامت در کنار هم به مردم عزیز خدمت می کنند و از مردم عزیز انتظار داریم در این شب ها و روزهای پر خیر و برکت خادمان خود را از دعای خیر خود فراموش نکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *