ایمن سازی تاسیسات برق و پیشگیری از سرقت سیم های مسی با احداث کابل خود نگهدار در منطقه حصه جنوبی


به گزارش دنیای اسرار:از آنجایی که در بخش هایی از معابر شهری ساخت و سازهای خارج از چارچوب ضوابط و رعایت الگوهای مهندسی صورت می پذیرد و شرکت توزیع برق نیز بر اساس نیاز شهروندان و رسالت خود ملزم به ارائه خدمات برق بوده ؛ بایستی نسبت به احداث شبکه در گذر های مزبور اقدام نماید و این امر در صورتی است که ساخت های جدید و در ارتفاع نیز باعث نقض حریم خطوط و ایجاد مخاطراتی برای شهروندان نگردد .
مهندس محسن معتمدی فرد به تغییر آرایش شبکه در محدوده امور اشاره کرد و افزود : با توجه به شرایط مزبور و همچنین پیشگیری از سرقت های مکرر تجهیزات برق بخصوص سیم های مسی این امور به تغییر آرایش شبکه و جایگزینی کابل های خود نگهدار هوایی به طول ۵ کیلومتر در منطقه حصه جنوبی اقدام نمود و به دنبال آن نسبت به تعویض پایه های فرسوده و گاها در محل تردد شهروندان نیز قرار داشت طی دو ماه پایانی سال ۹۷ با هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد ریال همت گمارد.
وی خاطر نشان کرد : از دیگر شاخصه های این پروژه نصب یک دستگاه ترانسفور ماتور هوایی به ظرفیت ۲۵۰ کیلو ولت آمپر به منظور تقویت برق منطقه می باشد .
گفتنی است : در فاز دوم این پروژه در منطقه حصه شمالی بهینه سازی و بازسازی شبکه ها طی سه ماه ابتدای سال جاری عملیاتی می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *