معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین:
استان اصفهان بوی دین می دهد/ نسخه شفابخش کشور در دست نخبگان بسیج است
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه استان اصفهان بوی دین می دهد، تصریح کرد: آقای دولابی در سال ۶٠ در جمله ای که خود بنده شنیدم در جمعی که رزمندگان اصفهانی حضور داشتند گفتند اصفهان بوی دین می دهند.

به گزارش دنیای اسرار: سردار مجید خراسانی پیش از ظهر امروز در آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره مالک اشتر استان اصفهان، با بیان اینکه استان اصفهان در دوران دفاع مقدس بیشترین شهید و کم ترین ازاده را داده است و این یعنی استانی که تا آخرین لحظه مبارزه کرد، اظهار کرد: استان اصفهان انقلاب را با حکومت نظامی آغاز کرد و حتی در تهران بزرگترین اتوبان ها بازهم به نام شهدای اصفهان است و واقعا باید به این لطف خداوند به این سرزمین افتخار کرد.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه استان اصفهان بوی دین می دهد، تصریح کرد: آقای دولابی در سال ۶٠ در جمله ای که خود بنده شنیدم در جمعی که رزمندگان اصفهانی حضور داشتند گفتند اصفهان بوی دین می دهند.

وی خاطرنشان کرد: این دین بود که انقلاب را پایه گذاری کرد، انتظار از کل استان اصفهان این است که در دهه آینده همانند ۴٠ سال گذشته در همه عرصه ها اسوه باشد.

خراسانی با اشاره به شهدایی که ما در این ۴٠ سال دادیم، گفت: چقدر دشمن برای ساقط شدن انقلاب روزشماری کرد اما به کوری آن ها و به بهای خون شهدا این انقلاب پایدار است.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به خاطراتی از شهید حاج احمد کاظمی، گفت: در جلسه ای که پس از شهادت حاج احمد کاظمی با شهید سلیمانی داشتیم، از ایشان خواستیم خاطراتی از حاج احمد بگوید، به قدری بین این دو شهید علقه و علاقه بود که کل صحبت های ایشان با گریه همراه بود.

خراسانی با بیان اینکه این انقلاب را با این شهدا به نتیجه رساندیم، خاطرنشان کرد: باید بدانیم که مسئولیت ما سنگین است و خدا را شاکر باشیم که همچنان پاسدار انقلاب اسلامی هستیم.

  • چشم انداز گام دوم انقلاب ایجاد تمدن نوین اسلامی است

وی با بیان اینکه چشم انداز گام دوم انقلاب ایجاد تمدن نوین اسلامی است، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب مبتنی بر همین گام سند اعتلا را ابلاغ کردند، مخاطب سند اعتلا عامه مردم هستند و باید بدانیم که بسیج پاره تن مردم است.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه سند اعتلا معادل گام دوم انقلاب است، تاکید کرد: اگر سپاه و بسیج نبود، انقلاب اسلامی هم نبود، بسیج و نخبگان باید مشکلات کشور را آسیب شناسی کنند و اصلاح ساختار در کشور باید صورت گیرد و نسخه شفابخش کشور دست نخبگان بسیج است.

وی در پایان گفت: چیزی جز معنویت ما را نجات نمی دهد و این معنویت باید در بین ما جاری باشد.

در پایان این آیین از رده ها و بخش های برتر در بخش های مختلف بسیج تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *