تاریخ انتشار : دوشنبه 14 نوامبر 2022 - 8:43
کد خبر : 30757

استمرار جریان خدمت در نجف‌آباد/پیاده‌روسازی ۵۵۰۰ مترمربع از معابر شهر انجام شد

استمرار جریان خدمت در نجف‌آباد/پیاده‌روسازی ۵۵۰۰ مترمربع از معابر شهر انجام شد

عبد الرسول امامی شهردار نجف آباد با اشاره به انجام پروژه‌های پیاده‌روسازی در نجف آباد گفت: عملیات اجرایی فاز نخست پیاده‌روسازی معابر اصلی و فرعی سطح مناطق پنج‌گانه به مساحت ۵۵۰۰ متر مربع در شش ماهه ابتدای سال ۱۴۰۱ انجام شده است. به گزارش دنیای اسرار:عبدالرسول امامی اظهار کرد: پیاده‌روهای شهر می‌تواند نقشی اساسی در

عبد الرسول امامی شهردار نجف آباد با اشاره به انجام پروژه‌های پیاده‌روسازی در نجف آباد گفت: عملیات اجرایی فاز نخست پیاده‌روسازی معابر اصلی و فرعی سطح مناطق پنج‌گانه به مساحت ۵۵۰۰ متر مربع در شش ماهه ابتدای سال ۱۴۰۱ انجام شده است.

به گزارش دنیای اسرار:عبدالرسول امامی اظهار کرد: پیاده‌روهای شهر می‌تواند نقشی اساسی در ارتقای سلامت و تسهیل در تردد شهروندان و عابران پیاده ایفا کند.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری نجف‌آباد با تاکید فراوانی بر افزایش سطح کیفی معابر عمومی شهر دارد، افزود: پیاده‌روها جزئی از شبکه جابه‌جایی شهری است، اما ایمنی و بهسازی این شبکه همراه با گسترش سیستم‌های حمل‌ونقل موتوری کمتر مورد توجه تصمیم‌گیران و مدیران شهری قرار گرفته است.

شهردار نجف‌آباد با تاکید بر اینکه کم‌توجهی به پیاده‌روها باعث ناکارآمدی آنها و باعث افزایش حوادث عابران پیاده و کاهش بهره‌وری می‌شود، ادامه داد: پیاده‌روها در بیشتر جوامع جزء اصلی شبکه معابر شهری و محلی برای استراحت تفرج و پیاده‌روی شهروندان محسوب می شود و از آنجایی که معبر پیاده در فضای عمومی شهری برای حرکت عابر پیاده است، می‌تواند موجب تقویت رابطه اجتماعی و معنوی شهروندان تلقی شود.

وی از ادامه اجرای پروژه‌های پیاده‌روسازی با هدف استانداردسازی معابر، بهبود عبور و مرور و افزایش رفاه شهروندان خبر داد و گفت: جریان خدمت در شش ماهه ابتدای سال ۱۴۰۱ ادامه داشت به‌طوری که شاهد پایان عملیات اجرایی فاز نخست پیاده‌روسازی معابر اصلی و فرعی سطح مناطق پنج‌گانه به مساحت ۵۵۰۰ متر مربع بودیم.

امامی تصریح کرد: برای انجام پروژه‌های پیاده‌روسازی معابر اصلی و فرعی سطح مناطق پنج‌گانه نجف آباد ۱۶ میلیارد ریال هزینه شده است، چرا که تأمین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور از معابر یکی از مهم ترین وظایف شهرداری ها محسوب می شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.