مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد:

اصفهان میزبان اجرای دومین مسابقات آزاد مهارت  گل آرایی ایران  از ۹ استان کشور

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از اجرای  دومین دوره مسابقات آزاد مهارت گل آرایی ایران جهت شناسایی افراد مستعد برای شرکت در مسابقات بین المللی و جهانی از بیست و سوم  لغایت بیست و چهارم  شهریور ماه  ۱۳۹۹  خبر داد.

به گزارش  دنیای اسرار، آرش اخوان طبسی مدیر کل استان در تکمیل این خبر گفت:  در پی برگزاری موفقیت آمیز  اولین دوره این مسابقات در سال گذشته  دومین  دوره مسابقات آزاد مهارت گل آرایی ایران امسال هم با حضور ۱۶   شرکت کننده از استانهای اصفهان،  گلستان، مرکزی، ‌فارس، تهران، آذزبایجان شرقی،‌ خراسان رضوی، آذربایجان غربی و همدان به میزبانی این استان از ۲۳  شهریور  ماه به مدت دو روز در محل بازار بین المللی گل و گیاه سپاهان در حال برگزاری است.

اخوان افزود: این مسابقات با همکاری آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارسا با هدف شناسایی افراد مستعد برای شرکت در مسابقات بین المللی و جهانی، تشویق جوانان برای کسب مهارت گل آرایی و ارتقاء کیفیت این شغل در سطح جامعه و در تراز بین المللی و برنامه ریزی برای اجرای همایش های بین المللی در جهت ارتقاء روشهای آموزشی و همچنین به روز کردن مهارت های گل آرایی برگزار می گردد.

افسانه بلداجی پور مدیر و مؤسس آموزشگاه پارسا افزود: این مسابقات با رعایت کلیه شیوه نامه های بهداشتی برگزار می گردد.

7 پاسخ به “اصفهان میزبان اجرای دومین مسابقات آزاد مهارت گل آرایی ایران از ۹ استان کشور”

  1. بسیارعالیست وحرکتی درجهت شکوفائی استعدادهای مردم ایران میباشدوازمدیر مسئول آموزشگاه پارسا ودیگر دست اندرکاران سپاسگزارم

  2. در پناه خدا در کارتان، پیشرفت ،ت و موفق باشید.
    امیدواراین مسابقات باعث توسعه و پیشرفت شما در گل ارایی در ایران و جهان شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *