تاریخ انتشار : یکشنبه 14 آگوست 2022 - 12:07
کد خبر : 30101

برگزاری کارگاه آموزشی برنامه ایمنی آب توسط کارگروه ممیزی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور

برگزاری کارگاه آموزشی برنامه ایمنی آب توسط کارگروه ممیزی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور

به گزارش دنیای اسرار:در کارگاه آموزشی برنامه ایمنی آب، کارشناسان شرکت آب و فاضلاب، آب منطقه ای، معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، ادره کل محیط زیست و اداره کل جهاد کشاورزی استان اصفهان به عنوان فراگیر حضور داشتند. کارگاه آموزشی برنامه ایمنی آب توسط کارگروه ممیزی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در اصفهان برگزار

به گزارش دنیای اسرار:در کارگاه آموزشی برنامه ایمنی آب، کارشناسان شرکت آب و فاضلاب، آب منطقه ای، معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، ادره کل محیط زیست و اداره کل جهاد کشاورزی استان اصفهان به عنوان فراگیر حضور داشتند.

کارگاه آموزشی برنامه ایمنی آب توسط کارگروه ممیزی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در اصفهان برگزار شد.
این کارگاه آموزشی با هدف ارتقاء سطح دانش و ایجاد وحدت رویه در اجرای برنامه ایمنی آب در استان اصفهان با تدریس اعضای کارگروه ممیزی برنامه ایمنی آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار گردید.
در کارگاه آموزشی برنامه ایمنی آب، کارشناسان شرکت آب و فاضلاب، آب منطقه ای، معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، ادره کل محیط زیست و اداره کل جهاد کشاورزی استان اصفهان به عنوان فراگیر حضور داشتند.
در این کارگاه یک روزه که به صورت حضوری برگزار گردید، به مباحثی همچون ضرورت اجرای برنامه، ساختار کارگروه برنامه ایمنی آب، آموزش مفاهیم و گام های برنامه، رسم دیاگرام حوضه آبریز شهر اصفهان و ترسیم کانون های آلاینده در این حوضه آبریز و همچنین شناسایی رویدادهای مخاطره آمیز در این حوضه پرداخته شد.
گفتنی است که شرکت آبفای استان اصفهان در بهمن ماه سال ۱۴۰۰ موفق به کسب گواهینامه برنامه ایمنی آب شهر اصفهان شد و با توجه به الزام اجرای این برنامه در سه شهر و دو مجتمع روستایی، این کارگاه آموزشی برای اجرای برنامه ایمنی آب و دریافت گواهینامه برای شهر سمیرم و مجتمع روستایی در منطقه نایین در استان اصفهان برگزار گردید.

 

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.