ویژه برنامه سوگواری ایام شهادت امام رضا(ع) در بزرگترین موقوفه قرآنی آستان قدس رضوی ویژه دانش آموزان مدرسه القرآن و مدرسه التلاوت موسسسه دارالقرآن اهلبیت(ع) در سالن امام حسن(ع) برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری دنیای اسرار:این برنامه با اجرای توانمند امین مهدی کریمی، دکلمه خوانی فاطمه عابدی و فاطمه محمدحسینی و با نوای گرم عباس کریمی و علی مارانی با صرف ناهار همراه بود.
لازم به ذکر است موسسه دارالقرآن اهلبیت(ع) خمینی‌شهر در سال ۸۳ توسط خیرین، کلنگ‌زنی شد و در سال۹۶ به بهره‌برداری رسید، این مرکز در دو طبقه دارای ۳۰کلاس آموزشی، ۲سالن همایش ۱۵۰۰نفره، چندیدن سوئیت برای اقامت و پذیرایی از مهمانان، سالن ورزشی، سالن بازی کودکان، موزه بزرگ قرآن و نسخ خطی قدیمی، مرکز تولید پرچم، فروشگاه عفاف و حجاب، فروشگاه محصولات فرهنگی، امور اداری، خیریه و… است که این مجموعه در سال ۱۳۹۸ وقف آستان قدس رضوی شد و هم اکنون بزرگترین موقوفه قرآنی حرم رضوی می باشد.
همچنین ویژه برنامه سوگواری شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت با حضور خادمان و خادمیاران رضوی در روز چهارشنبه چهاردهم مهر ماه ویژه عموم از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در این موسسه برگزار خواهد شد.
دارالقرآن اهلبیت(ع): اصفهان، خمینی شهر، بلوار شهید منتظری، نبش کوچه ۸۶ تلفن : ۳۵۱۰۵-۰۳۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *