تاریخ انتشار : یکشنبه 12 مارس 2023 - 15:19
کد خبر : 32536

بهره مندی بهینه از ظرفیت جوانان در بهبود فرآیندها در صنعت آبفا در دستور کار قرار دارد

بهره مندی بهینه از ظرفیت جوانان در بهبود فرآیندها در صنعت آبفا در دستور کار قرار دارد

مدیرعامل در نخستین گردهمایی هم اندیشی جوانان آبفای استان اصفهان اعلام کرد: بهره مندی بهینه از ظرفیت جوانان در بهبود فرآیندها در صنعت آبفا در دستور کار قرار دارد مدیرعامل آبفای استان اصفهان در نخستین گردهمایی هم اندیشی جوانان، بهره مندی بهینه از ظرفیت جوانان در بهبود فرایندها در صنعت آبفا را یکی از اولویت

مدیرعامل در نخستین گردهمایی هم اندیشی جوانان آبفای استان اصفهان اعلام کرد:
بهره مندی بهینه از ظرفیت جوانان در بهبود فرآیندها در صنعت آبفا در دستور کار قرار دارد

مدیرعامل آبفای استان اصفهان در نخستین گردهمایی هم اندیشی جوانان، بهره مندی بهینه از ظرفیت جوانان در بهبود فرایندها در صنعت آبفا را یکی از اولویت ها برشمرد.
به گزارش دنیای اسرا:حسین اکبریان با بیان اینکه برای بهره ور شدن بیشتر صنعت به بیان نقطه نظرات جوانان خوش فکر و با نشاط نیاز است خاطر نشان ساخت: مطالبه گری و روحیه کار تیمی از ویژگی جوانان امروز به شمار می آید و ما در صدد هستیم با استفاده از حداکثر توان این عزیزان در راستای چابک سازی صنعت آبفا در اصفهان بیش از همیشه بهره مند شویم و این امر یکی از رویکردهای اصلی آبفا در زمینه ارائه خدمات پایدار به مردم است.
وی ترکیب تجربه پیشکسوتان و نیروی جوانان را عامل مهم در پیشبرد اهداف سازمان دانست و عنوان کرد: جوانان در کنار پیشکسوتان می توانند با استفاده از رهنمودها و تجارب آنان عرصه خدمت رسانی به مردم را هموارتر سازند.
مدیرعامل آبفای استان اصفهان جوانگرایی را یکی از راهبردهای این شرکت دانست و تصریح کرد: آینده متعلق به جوانان است، بر همین اساس زمینه ورود آنان در عرصه های مختلف در صنعت آبفا بیش از گذشته فراهم شده است.
اکبریان ضمن درخواست از جوانان شاغل در صنعت آبفا برای بیان طرح ها و ایده های نو، اظهار داشت: جوانان باید با اتکا بر دانش روز و با رویکرد جهادی، قدم های استواری برای خدمات رسانی پایدار به مردم در شهر ها و روستاها بردارند.
در ادامه این نشست مشاور مدیرعامل در امور جوانان با اشاره به برگزاری نخستین گردهمایی هم اندیشی جوانان آبفای استان اصفهان گفت: در این گردهمایی ۱۱۲ نفر از کارکنان، ۲۴۰ پیشنهاد در زمینه های اقتصادی، درآمدی و جذب سرمایه گذاری، فنی و اجرایی، بهره برداری و بهره وری، مدیریتی، توسعه خدمات و بهسازی فرآیندها، فرهنگی، اجتماعی و نشاط سازمانی ارائه دادند.
امید ترویجی با اشاره به استقبال کارکنان در ارائه پیشنهادهای نوین و سازنده در راستای شکوفایی صنعت اظهار داشت: انتظار می رود در نشست هایی که در آینده نزدیک برگزار می شود کارکنان مشارکت بیشتری در ارائه ایده های جدید و بیان نقطه نظرات در زمینه های مختلف داشته باشند.
وی استفاده از ذهن خلاق کارکنان و نخبگان جوان را در ارتقای بهره وری ضروری دانست و گفت: جوانان شرکت باید به توان و ذهن خلاق خود باور داشته باشند و سعی کنند با ارائه پیشنهادات و طرح های جدید مشارکت اساسی در پیشبرد برنامه های شرکت از خود نشان دهند.
در این گرد همایی پیشنهاداتی در زمینه طراحی و پیاده سازی سامانه هوشمندی سازی کسب و کار و داشبوردهای مدیریتی، استفاده از ظرفیت آیین نامه ها و منابع علمی روز دنیا در کنار تجربه و دانش مدیریتی، استقرار سیستم های مدیریت عملکردکارکنان به جای ارزیابی عملکرد، استفاده از داده کاوی در بخش های مختلف شرکت در راستای کاهش هزینه ها، مدیریت بهینه در برنامه ریزی های آتی، روش حل مسئله و نظام پدید آوری و پیاده سازی و چالش طرح ها ارائه گردید.

 

 

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.