مدیرکل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری اصفهان با اهدای لوح تقدیر از خدمات دکتر ولی‌اله نصر در خصوص دیدارهای چهره به چهره با مردم، قدردانی کرد.

به گزارش دنیای اسرار،  صادق کرمی با اهدای لوح تقدیر از خدمات مدیرکل بهزیستی استان اصفهان در خصوص دیدارهای چهره به چهره با مردم و از امید رحمانیان، مسئول سابق ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات بهزیستی استان، قدردانی کرد.

متن لوح تقدیر بدین شرح است:

جناب آقای دکتر ولی‌اله نصر
مدیرکل محترم بهزیستی استان اصفهان

با سلام و تحیت

بالاترین اجر و پاداش کارکنان متعهد و دلسوز که با همت وافر نسبت به انجام امور محوله و وظایف سازمانی اهتمام می‌ورزند، کسب رضایت و خشنودی الهی خواهد بود و خدمت خالصانه توفیقی است که خداوند متعال نصیب خاصان درگاه خود می‌نماید و قطعا تلاش صادقانه همکاران عزیز در جهت پیشرفت و توسعه ایران اسلامی موهبتی است که مردم شریف این سرزمین قدردان آن خواهند بود.
اکنون بر خود فرض می‌دانم ضمن آرزوی سلامتی و سربلندی برای همه همکاران محترم، از زحمت و کوشش‌های جنابعالی در اجرای و پیگیری بخشنامه شماره ۲۱۲۷۵/ ۱/ ۲۰ مورخ ۱۱/۳/۹۹ استاندار محترم در خصوص دیدارهای چهره به چهره با مردم، قدردانی و تشکر نموده و از درگاه حضرت احدیت نیک‌نامی، تندرستی و دلی سرشار از ایمان و نشاط را برای شما و خانواده محترمتان مسئلت می‌نمایم.


                                                                                                                                                                     صادق کرمی
                                                                                                                                      مدیرکل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد و امور حقوقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *