معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد: مهلت ثبت‌نام از داوطلبان عضویت در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان به دستور وزیر راه و شهرسازی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه (۱۵ و ۱۶ تیرماه ۱۴۰۰) تمدید شد.

به گزارش دنیای اسرار؛ امیر زاغیان معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه مهلت ثبت نام از داوطلبان عضویت در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان برای سومین بار تمدید شد. اعلام کرد: به دستور وزیر راه و شهرسازی، داوطلبان می‌توانند در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۵ و ۱۶ تیرماه ۱۴۰۰ اقدام به ثبت نام کنند.

وی گفت: براین اساس و به استناد بخشنامه ابلاغی معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی مبنی بر تمدید زمان ثبت‌نام از داوطلبان عضویت در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استانها و به منظور مشارکت حداکثری در برگزاری انتخابات‌، هیات نظارت انتخابات این بخشنامه را به هیات اجرایی ابلاغ و هیات اجرایی نسبت به تمدید انتخابات برای سومین بار اقدام کرد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان ابراز داشت: تمامی دواطلبان عضویت در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۱۶ تیرماه فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام و تکمیل مدارک خود مبادرت ورزند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *