تاریخ انتشار : دوشنبه 23 آگوست 2021 - 11:27
کد خبر : 27160

توزیع ۶۱/۰۰۰/۰۰۰ لیتر آب به صورت تانکری در ۸۴ روز

توزیع ۶۱/۰۰۰/۰۰۰ لیتر آب به صورت تانکری در ۸۴ روز

مدیرسامانه ۱۲۲ آبفای استان اصفهان خبر داد؛ توزیع۶۱/۰۰۰/۰۰۰ لیتر آب به صورت تانکری در ۸۴ روز از ابتدای تنش آبی تاکنون نزدیک به ۶۱ میلیون لیتر آب به صورت سیار بین مشترکین آبفای استان اصفهان توزیع شده است. به گزارش دنیای اسرار:مدیر سامانه ارتباط با مشتریان شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان افزود: از دهم خرداد

مدیرسامانه ۱۲۲ آبفای استان اصفهان خبر داد؛

توزیع۶۱/۰۰۰/۰۰۰ لیتر آب به صورت تانکری در ۸۴ روز

از ابتدای تنش آبی تاکنون نزدیک به ۶۱ میلیون لیتر آب به صورت سیار بین مشترکین آبفای استان اصفهان توزیع شده است.

به گزارش دنیای اسرار:مدیر سامانه ارتباط با مشتریان شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان افزود: از دهم خرداد تا پایان مرداد ماه سال جاری در مجموع تعداد ۵۶۸۴ تانکر آبرسانی سیار به شهرها و روستاهای تحت پوشش این شرکت اعزام و بالغ بر ۶۰ میلیون و ۹۴۳هزار لیتر آب بین شهروندان و روستائیان توزیع شده است.

عباس عباسی خاک از این میزان فقط ۹۷۶هزار لیتر با استفاده ۱۱۱ تانکر آبرسانی سیار در هفته آخر مرداد ماه و همزمان با ایام سوگواری شهادت حضرت اباعبدا….الحسین (ع) بین مشترکین توزیع شده است.

وی با اشاره به این که بخش عمده ای از عملیات آبرسانی سیار در شهر اصفهان و سایر شهرها و روستاهای تحت پوشش سامانه اول آبرسانی اصفهان بزرگ صورت گرفته است گفت: با وجود این در هفته های اخیر به دلیل گرمای هوا و خشک شدن منابع آبی محلی ، به تعدادی از شهرها و روستاهای خارج از طرح آبرسانی اصفهان بزرگ نظیر سمیرم ، بویئن و میاندشت و چادگان………. نیز آبرسانی سیار انجام شده است.

عباسی خاک علت توزیع این حجم از آب شرب به صورت سیار را که در تاریخ فعالیت ۵۵ ساله آبفای استان اصفهان بی سابقه است، گرمای زودرس هوا، افزایش مصرف ،کاهش شدید فشار و قطع آب در شبکه آبرسانی شهرها و روستاهای تحت پوشش عنوان کرد و گفت: این موضوع باعث شد تا در روزهای گرم و ساعات اوج مصرف میزان کمبود آب به ۳۲۰۰ تا ۴۳۰۰ لیتر در ثانیه برسد.

مدیر سامانه ۱۲۲ آبفای استان اصفهان بیشترین کمبود آب را مربوط به ۵۷ شهر و ۳۸۰ روستای تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ دانست و از مشترکین این شرکت خواست تا خنک شدن نسبی هوا، افتتاح سامانه دوم آبرسانی و رسیدن به شرایط تامین آب پایدار، همچنان به صرفه جویی در مصرف آب ادامه دهند.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.