تاریخ انتشار : یکشنبه 12 فوریه 2023 - 19:26
کد خبر : 31910

دکتر قدیری: تحقق گام دوم انقلاب در هلدینگ پتروپالایش اصفهان در دستور کار است

دکتر قدیری: تحقق گام دوم انقلاب در هلدینگ پتروپالایش اصفهان در دستور کار است

مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان گفت: تحقق گام دوم انقلاب را در هلدینگ پتروپالایش اصفهان برنامه ریزی کرده ایم، برای این امر برای همه نیروهای داخلی و خانواده هایشان برنامه ریزی کرده ایم، تربیت مدیران، استعدادیابی و آموزش فرزندان را در دستور کار داریم تا به دستورات هوشمندانه رهبر معظم انقلاب جامه عمل بپوشانیم. به گزارش

مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان گفت: تحقق گام دوم انقلاب را در هلدینگ پتروپالایش اصفهان برنامه ریزی کرده ایم، برای این امر برای همه نیروهای داخلی و خانواده هایشان برنامه ریزی کرده ایم، تربیت مدیران، استعدادیابی و آموزش فرزندان را در دستور کار داریم تا به دستورات هوشمندانه رهبر معظم انقلاب جامه عمل بپوشانیم.

به گزارش دنیای اسرار، دکتر محسن قدیری در جشن انقلاب هلدینگ پترو پالایش اصفهان که با حضور سردار مجتبی فدا، فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) در هلدینگ پتروپالایش اصفهان برگزار شد، با بیان اینکه مبنای کار ما در هلدینگ پتروپالایش اصفهان بر اساس عقلانیت، معنویت و اقتصاد است، اظهار داشت: ما بر اساس فرمایشات رهبر معظظم انقلاب پیش خواهیم رفت وموفق خواهیم شد.
وی با بیان اینکه مبنای کار ما جذب حداکثری است، افزود: اشتغال را در اولویت قرار داده‌ایم و دست دشمن را بسته‌ایم و همانطور که می دانید در اغتشاشات ما کوچکترین اعتصابی نداشتیم.
مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان با بیان اینکه زیباسازی شهرک شهید محمد منتظری را در دستور کار قرار دادیم و اجرایی کردیم، گفت: این پروژه زمانبر و هزینه بر بود اما با بالاترین کیفیت محقق شد.
وی با بیان اینکه ما کار تیمی را در دستور کار قرار دادیم و با ۱۰۰ گروه فکری همه اقدامات را بررسی می‌کنیم، گفت: نتیجه این امر در هیات مدیره چکش کاری شده و به پروژه می رسد.
قدیری با بیان اینکه ما در سال جاری موفق شدیم پروژه تصفیه گازوئیل را ۱۶ ماه زودتر و با سودآوری حدود یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بهره برداری کردیم، اضافه کرد: ما در سال جاری برای نخستین بار موفق به دستیابی به بالاترین میزان سوددهی در بین شرکت‌های پالایشی کشور شدیم.
وی با بیان اینکه همه اعضای هیات مدیره هلدینگ پتروپالایش اصفهان دفاع مقدس را تجربه کرده‌اند، گفت: برخی جانباز هستند و آن چیزی که در کارمان آموختیم را امروز در جنگ اقتصادی پیاده سازی کرده‌ایم و امیدواریم با حمایت همه مسئولان به اهداف بلند خود در سال ۱۴۰۵ برسیم.
مدیرعامل هلدینک پتروپالایش اصفهان با بیان اینکه ما حدود ۴۰۰ پروژه داریم، تصریح کرد: حدود ۶۰ پروژه مربوط به نیروی انسانی است.
وی با بیان اینکه تحقق گام دوم انقلاب را در هلدینگ پتروپالایش اصفهان برنامه ریزی کرده ایم، افزود: برای این امر برای همه نیروهای داخلی و خانواده هایشان برنامه ریزی کرده ایم، تربیت مدیران، استعدادیابی و آموزش فرزندان را در دستور کار داریم تا به دستورات هوشمندانه رهبر معظم انقلاب جامه عمل بپوشانیم.
قدیری با بیان اینکه تمام محصولات هلدینگ پتروپالایش اصفهان در سال ۱۴۰۵ صادرات محور خواهد بود، گفت: ما ضمن جذب حداکثر نیرو تا سال ۱۴۰۵ به بالاترین سود و ضریب پیچیدگی خواهیم رسید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.