به گزارش دنیای اسرار:یحامیان در هفت ماهه سال جاری اعتباری بالغ بر ۸۵۰ میلیون تومان به ۲۷۲ فرزند یتیم و نیازمند اردستانی هدیه کردند.

ابوالقاسم صادقی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اردستان، از رشد ۴۱ درصدی مشارکت خیران در حمایت از فرزندان ایتام و نیازمند این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: در هفت ماهه سال جاری با مساعدت نیک اندیشان این شهرستان مبلغ ۸۵۰ میلیون تومان به صورت نقد و کالا به فرزندان ایتام و محسنین اهدا شد.
صادقی درخصوص سرانه پرداختی حامیان ادامه داد: به طور میانگین مبلغ واریزی حامیان برای فرزندان یتیم ماهیانه ۵۰۰ هزار تومان و فرزندان محسنین ۲۵۰ هزار تومان می باشد که  مستقیما به حساب آنها واریز می شود.
وی با تاکید بر اینکه حمایت خیران و نیکوکاران می تواند آینده روشنی برای این فرزندان ترسیم کند، تصریح کرد: تعدادی از فرزندان تحت پوشش این نهاد، در رشته های علمی، ورزشی، فرهنگی و هنری در سطح استان، ملی و بین المللی مقام آورند و حمایت نیک اندیشان خیر از این نخبگان، نه تنها در شرایط زندگی آتی ایشان بلکه در تحول عظیم علمی و سازندگی کشورمان در آینده نیز موثر خواهد بود.
رئیس کمیته امداد اردستان با قدردانی از نیکوکاران و مردم نوعدوست اضافه کرد: در حال حاضر تعداد ۱۸۰۰ حامی، حمایت از ۶۱ فرزند یتیم و ۲۱۱ فرزند محسنین این شهرستان را به عهده دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *