به گزارش دنیای اسرار:بیش از یک کیلومتر بهینه سازی شبکه های  برق سرای ملک التجار بازار قیصریه اصفهان  در ۴ فاز نصب ترانس هوایی ،کابل کشی فشار متوسط و ضعیف، بهینه سازی شبکه فشار ضعیف هوایی داخل سرای ملک التجار و برکناری شبکه فرسوده نا ایمن  با هزینه ای بالغ بر۶۰۰۰ میلیون ریال اجرا گردید.

مهندس علیرضا عریضی مدیر برق منطقه یک شرکت توزیع برق اصفهان گفت :ساماندهی به شبکه های برق در بازار قیصریه سالها بود که به دلایلی از جمله عدم همکاری بازاریان و همچنین ساختارمعماری  بازار با مشکلاتی همراه بود که به حمدا.. با نشست های مختلف و تعاملات سازنده  که با بازاریان صورت گرفت و استفاده از نیروهای مستعد ،بهینه سازی  وایمن نمودن  شبکه فشار ضعیف سرای ملک التجار انجام شد

وی تاکید کرد :در این پروژه شبکه فشار ضعیف سیمی که از پشت بام به صورت خطرناک عبور کرده بود و شبکه داخلی ملک التجار را تغذیه می نمود برکنار شد ویک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت ۴۰۰کیلو ولت آمپرنصب و در مدار قرار گرفت و  اصلاح شبکه با کابل خود نگهداربه همراه تعویض پایه های فرسوده و نصب ۲۱ دستگاه چراغ LED انجام گرفت و همچنین  9 اصله پایه فشار ضعیف و ۲ اصله پایه فشار متوسط در این پروژه اجرا شد .

عریضی تاکید کرد : دربازارهای ایران یکی از بازارهایی که قدمت طولانی دارد بازار قیصریه می باشد که از نظر اقتصادی ،فرهنگی وپیشینه تاریخی بسیار مهم می باشد برق رسانی به این مرکز خرید جدای از ساختار ،قالب و چهارچوب های آن آیینه تمام نمای فرهنگ ایران است.

وی اظهار داشت :پس از بهینه سازی شبکه برق بازار قیصریه از عوامل اجرایی این پروژه  با حضور معاونت برنامه ریزی و تحقیقات و معاونت مهندسی و نظارت  در امور برق یک تقدیر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *