تاریخ انتشار : یکشنبه 7 می 2023 - 11:35
کد خبر : 33215

سرمایه گذاری ۶۰ هزار میلیارد تومانی فولاد مبارکه برای امور محیط زیستی

سرمایه گذاری ۶۰ هزار میلیارد تومانی فولاد مبارکه برای امور محیط زیستی

رئیس محیط زیست فولاد مبارکه: سرمایه گذاری ۶۰ هزار میلیارد تومانی فولاد مبارکه برای امور محیط زیستی رئیس محیط زیست شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه تاکنون ۶۰ هزار میلیارد تومان در حوزه محیط زیست هزینه کرده است و اهداف محیط زیستی خود را در یک برنامه ۵ ساله دنبال می‌کند. به گزارش دنیای اسرار:بهنام

رئیس محیط زیست فولاد مبارکه:
سرمایه گذاری ۶۰ هزار میلیارد تومانی فولاد مبارکه برای امور محیط زیستی
رئیس محیط زیست شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه تاکنون ۶۰ هزار میلیارد تومان در حوزه محیط زیست هزینه کرده است و اهداف محیط زیستی خود را در یک برنامه ۵ ساله دنبال می‌کند.

به گزارش دنیای اسرار:بهنام کاویانی، رئیس محیط زیست شرکت فولاد مبارکه در حاشیه اولین رویداد ملی سلامت، محیط زیست و پایداری اظهار کرد: فولاد مبارکه به عنوان یک صنعت برتر در راستای تحقق پایداری مداوم در فرآیندها و وضعیت کارکنان گام برمی‌دارد و امروز با شرکت در این رویداد که توسط وزارت بهداشت برگزار شد؛ قصد داشتیم تا جایگاه فولاد مبارکه را در مقایسه با جایگاه کنونی ارتقاء ببخشیم.

وی در ادامه افزود: فولاد مبارکه اهداف محیط زیستی خود را، با اقداماتی در راستای کاهش آلاینده‌های آب، هوا و خاک دنبال می‌کند و در این راستا اهداف ۵ ساله‌ای را تعیین و برنامه ریزی کرده است.

کاویانی پیرامون برگزاری اولین رویداد ملی سلامت، محیط زیست و پایداری تکمیل کرد: حضور شرکت‌های بزرگ و مجموعه‌های کوچک در چنین ارزیابی‌هایی در سطح کلان اتفاق خوبی است که امسال به همت وزارت بهداشت رقم خورد و امید داریم در سال‌های آتی شاهد برگزاری چنین رویدادهایی در سطح استان‌ها نیز باشیم.

رئیس محیط زیست شرکت فولاد مبارکه در رابطه با سرمایه گذاری این شرکت به خبرنگار ایراسین گفت: هرچند امروز در سال ابتدایی برنامه ۵ ساله محیط زیستی مجموعه قرار داریم، اما بیش از ۹۰ درصد امور و نیازها پوشش داده شده و فولاد مبارکه تاکنون ۶۰ هزار میلیارد تومان در حوزه محیط زیست هزینه کرده است.

بهنام کاویانی در پایان تصریح کرد: پروژه‌هایی که تاکنون توسط مجموعه تعریف و اجرایی شده، مطابق با استانداردهای ملی بوده است و سعی داریم در راستای تطبیق وضعیت محیط زیستی فولاد مبارکه با استانداردهای جهانی و بین المللی در راستای حفظ جایگاه و تبدیل آن به یک برند جهانی گام برداریم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.