تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 ژانویه 2023 - 12:37
کد خبر : 31460

سرپرست جدید روابط عمومی اصفهان معرفی شد

سرپرست جدید روابط عمومی اصفهان معرفی شد

با حضور مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران .سرپرست جدید روابط عمومی اصفهان معرفی شد درآیینی با حضور محمدرضا بیدخام مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، اسماعیل قربانی مدیر مخابرات منطقه اصفهان محمد جواد برمکی به عنوان سرپرست جدید اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان معرفی شد.

با حضور مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران .سرپرست جدید روابط عمومی اصفهان معرفی شد

درآیینی با حضور محمدرضا بیدخام مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، اسماعیل قربانی مدیر مخابرات منطقه اصفهان محمد جواد برمکی به عنوان سرپرست جدید اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان معرفی شد.

 

به گزارش دنیای اسرار :بیدخام مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با اشاره به موقعیت ویژه استان اصفهان در محاسبات کشوری گفت: استان اصفهان با توجه به شرایط ویژه سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی همیشه در همه عرصه ها از جمله ارتباطات و مخابرات جزء چند استان مهم کشور بوده و در محاسبات کشوری، سهم ویژه ای را به خود اختصاص داده است.

 

وی افزود: روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان نیز از این قصه مستثنی نیست و همیشه به همت نیروهای متخصص و متعهد خود همیشه در سطح کشور در حوزه ارتباطات رسانه ای است که آمار و ارقام از ارزیابی ها گویای این مطلب بوده است.

 

بیدخام با تأکید بر لزوم استمرار جستجوها در دوران پیش روی روابط عمومی این مجموعه عنوان کرد: انتظار ما این است که همانگونه است که در سرپرستی سرکار خانم صبائی روابط عمومی این استان در آخرین ارزیابی با اختلاف بسیار اندک حائز رتبه چهارم کشوری است. در دوران مدیریت جدید هم با استفاده از نیروها، شاهد پیشرفت روزافزون این مجموعه باشیم.

 

در پایان این مراسم انتصاب سرپرست جدید روابط عمومی به محمد جواد برمکی اعطا شد و با اعطای لوح یادبود و هدایی از تلاش ها و خدمات بی شائبه خانم صبائی در زمان تصدی پست سرپرستی این اداره تقدیر به عمل آمد.

 

لازم به ذکر است، بر اساس ارزیابی روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، رتبه اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان در سرپرستی خانم صبایی از ۲۳ به چهارم کشوری ارتقاء یافته است.

 

به گزارش خلاصه برمکی از شهرضا دارای لیسانس ای تی وفوق لیسانس مدیریت دولتی است که در برنامه ریزی و ارتباطات سیار کارکرده است.

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.