قدردانی از زحمات انسان دوستانه کادر درمان، تلخی مشکلات را شیرین می کند
شرکت توزیع برق اصفهان از کادر درمان تقدیرکرد
به گزارش دنیای اسرار:در این روزهای کرونایی کادر درمان بیش از توان خود مایه گذاشته و از هیچ کمکی دریغ نکردند و تمام مدت تجربه و علم خود را به کارگرفتند تا بیماران را از دست این ویروس منحوس نجات دهند و با دستان شفا بخش خود امید را به افراد باز گردانند و اینجاست که باید قدردان زحمات این بزرگواران بوده و در این راستا شرکت توزیع برق اصفهان با اهدا لوح وبسته های هدیه از این بزرگوران تشکر و قدردانی نمود .
مهندس محمد علی اکبری مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق اصفهان گفت :با توجه به شیوع ویروس کرونا و شهادت برخی از پزشکان و پرستاران باید بیش از پیش قدردان زحمات انسان دوستانه این قشر زحمت کش باشیم و از این فرصت استفاده کنیم و از تلاش شبانه روزی ، کار طولانی و ارائه مراقبت های بی دریغ تشکر نماییم . امروزه بیش از هر زمان دیگری ، ما فداکاری هایی را می بینیم که آنها برای اولویت قرار دادن سلامت جوامع خود انجام می دهند.
وی در ادامه گفت :هیچ هدیه ای نمی تواند در خور زحمات این عزیزان باشد اما هر کدام از ما مسئولیتی داریم که باید درقبال جامعه ایفا کنیم و شرکت توزیع برق اصفهان نیز برای تشکر از این بزرگواران و ایجاد انگیزه بیشتر برای خدمت رسانی به مردم هدایایی را برای ۳۰ بیمارستان ودانشگاه علوم پزشکی ومعاونت درمان آماده نمود که به ایشان اهدا شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *