تاریخ انتشار : دوشنبه 9 می 2022 - 12:06
کد خبر : 29254

علیرضا قاری‌قرآن برای بار دوم مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان شد  

علیرضا قاری‌قرآن برای بار دوم مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان شد  

با حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی؛ علیرضا قاری‌قرآن برای بار دوم مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان شد علیرضا قاری‌قرآن در راستای خدمت به مردم استان اصفهان به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اصفهان منصوب و ابقا شد. به گزارش دنیای اسرار؛ با حکم وزیر

با حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی؛

علیرضا قاری‌قرآن برای بار دوم مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان شد

علیرضا قاری‌قرآن در راستای خدمت به مردم استان اصفهان به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اصفهان منصوب و ابقا شد.

به گزارش دنیای اسرار؛ با حکم وزیر راه و شهرسازی علیرضا قاری‌قرآن برای بار دوم به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اصفهان منصوب شد.

وی که از ۱۳ دی ماه ۱۴۰۰ به عنوان معاون وزیر و سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی منصوب شده بود و مسئولیت اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان را نیز بر عهده داشت، بر اساس پیگیری‌های مدیریت ارشد استان، نمایندگان مجلس و جمعی از علما و دلسوزان استان در خصوص این اداره‌کل حساس، از تهران به اصفهان بازگشت تا همچنان مدیرکلی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان را بر عهده داشته باشد.

براساس این حکم علیرضا قاری‌قرآن در راستای اهداف عدالت محور دولت مردمی در حوزه‌های راه، مسکن و شهرسازی به خدمت به هم استانی‌هایش ادامه خواهد داد. همچنین مسئولیت هماهنگی تمام ادارات  کل و واحدهای زیرمجموعه سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به وزارتخانه در استان را عهده‌دار خواهد بود.

قاری‌قرآن دارای مدرک پسا دکتری عمران بوده و بیش از دو دهه، مدیریت عمرانی و شهرسازی کلان در سوابقش دارد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.