تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 دسامبر 2021 - 12:29
کد خبر : 28168

فرماندار اصفهان: از ظرفیت خوب خیریه ها و سمن ها در راستای ساماندهی متکدیان و کاهش تکدیگری استفاده شود

فرماندار اصفهان: از ظرفیت خوب خیریه ها و سمن ها در راستای ساماندهی متکدیان و کاهش تکدیگری استفاده شود

به گزارش دنیای اسرار، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان، اقدامات صورت گرفته تاکنون پیرامون ساماندهی متکدیان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بحمد ا… در جلسات این ستاد، گفتمان واحدی در حال شکل گیری است و اظهار نظرهای فنی و پیگیری های مجدانه ای در حال انجام است که انشاء

به گزارش دنیای اسرار، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان، اقدامات صورت گرفته تاکنون پیرامون ساماندهی متکدیان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بحمد ا… در جلسات این ستاد، گفتمان واحدی در حال شکل گیری است و اظهار نظرهای فنی و پیگیری های مجدانه ای در حال انجام است که انشاء ا… این روند با قوت بیشتری ادامه یابد.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: پدیده تکدیگری در اصفهان دارای علت های متعددی است که در چارچوب مکاتبات اداری مرتفع نمی شود و باید با بررسی میدانی و هم افزایی بین بخشی در راستای رفع آن اقدام نماییم.

احمدی با تأکید بر اهمیت غربالگری متکدیان و کارتن خواب ها، عنوان کرد: ما باید تعریف درستی از مراکز غربالگری داشته باشیم.

وی افزود: پیگیری های لازم درخصوص برگزاری جلسات و کارگروه های مربوطه انجام گردد و از ظرفیت خوب خیریه ها و سمن ها نیز در راستای ساماندهی متکدیان و کاهش تکدیگری استفاده شود تا بتوانیم به نتایج مطلوبی دست یابیم.

فرماندار اصفهان با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت خوب رسانه ها در این خصوص، تأکید کرد: کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی پیرامون موضوع کودکان کار و متکدیان به طور مستمر تشکیل و ابعاد موضوع به اطلاع مردم رسانده شود.

احمدی افزود: دستگاه های ذی مدخل نسبت به تهیه اطلاعات آماری از متکدیان و کودکان کار شهر اصفهان اقدام نمایند تا بتوانیم براساس زیرساخت های موجود، برنامه ریزی و هدفگذاری صحیحی به تفکیک جنسیت و میانگین سنی در خصوص جذب متکدیان داشته باشیم.

وی در پایان، بر لزوم پیگیری برای عملیاتی کردن مصوبات جلسات با رعایت مر قانون و ضوابط تأکید کرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.