گروه استان ها _ اصفهان – رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان در خصوص سؤاستفاده سارقان از عنوان  ماموران بهداشت برای سرقت از منازل مردم هشدار داد.

به گزارش دنیای اسرار:سرهنگ” حسین تُرکیان” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: اخیراً با گزارش هایی مواجه بودیم مبنی بر اینکه سارقان با معرفی خود به عنوان ماموران بهداشت مردم را فریب داده و به این بهانه وارد منزل انها می شدند و اقدام به سرقت اموالشان می کردند.

وی با بیان اینکه اقدامات هوشمندانه و خاص پلیسی برای دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار جدی پلیس قرار دارد و این افراد به زودی دستگیر و به مجازات اعمال مجرمانه خود خواهند رسید افزود: به شهروندان هشدار می دهیم که فریب این افراد را نخورده و از باز کردن درب و راه دادن آنها به داخل منزل خودداری کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه ماموران بهداشت دارای کاور مخصوص و کارت شناسایی و فرم های مربوطه از اداره بهداشت هستند تصریح کرد: شهروندان به منظور پیشگیری از این گونه جرایم و مقابله با سارقان می بایست از کسانی که ادعا می کنند مامور بهداشت و یا هر سازمان و نهاد دیگری هستند کارت شناسایی مطالبه کنند.

سرهنگ تُرکیان خاطر نشان کرد: از شهروندان می خواهیم در صورت مشاهده این افراد بلافاصله با پلیس تماس گرفته و مشخصات ظاهری این افراد را اعلام کنند تا در اسرع وقت با این مجرمان برخورد و از ارتکاب جرایم دیگر توسط آنان جلوگیری به عمل آید.

2 پاسخ به “فریب سارقان تحت پوشش ماموران بهداشت را نخورید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *