سریال طنز «تازه به تازه» با موضوع مسائل اجتماعی در ۱۳ قسمت تولید و پخش می‌شود.

به گزارش دنیای اسرار:رئیس اداره توسعه فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با اعلام این خبر گفت: سریال طنز «تازه به تازه» به کارگردانی فرزاد صادقی و تهیه کنندگی بیژن قدوسی با محوریت موضوعات اجتماعی در محل عمارت هنرمند در حال ضبط است.

فریناز تولاییان اظهار داشت: این سریال از سوی معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تولید می‌شود و اداره توسعه فرهنگ سلامت نیز که علاوه بر موضوعات مرتبط با سلامت جسم به موضوع سلامت روان و سلامت اجتماعی نیز می‌پردازد در تولید آن مشارکت داشته است.

وی با بیان اینکه سریال تازه به تازه مخصوص خانواده‌ها تولید می‌شود، درباره زمان پخش آن افزود: این سریال در ۱۳ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای تهیه می شود که پس از پایان ماه صفر از شبکه‌های صداوسیما پخش و انتشار اینترنتی نیز خواهد داشت.

تولاییان تصریح کرد: در شرایط کنونی جامعه ما با مسائل گوناگونی مواجه است؛ مسائلی مانند چالش‌های آپارتمان‌نشینی، ارتباط والدین و فرزندان و کنترل خشم، که کرونا و تبعات روحی و روانی آن نیز این مسائل را تشدید کرده است. بنابراین تلاش کردیم با تشکیل اتاق فکر و بهره بردن از نظرات کارشناسی روانشناسان خبره، این مسائل را در قالب سریال مطرح کنیم. ۴ پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *