افتخاری دیگر برای آبفای استان اصفهان رقم خورد

کسب ۲ عنوان نخست و ۳ عنوان دوم در سومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور

آبفای استان اصفهان بیشترین جوایز سومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور را به خود اختصاص داد. 

به گزارش دنیای اسرار،در این جشنواره که با هدف ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق در سال ۱۳۹۹ و با حضور ۱۲۷ شرکت تابعه وزارت نیرو برگزار شد، ۲۹۹۵ اثر ارسالی به دبیرخانه، در سه مرحله مورد داوری قرار گرفت که در نهایت آثار ۶۸ شرکت در ۱۴ محور حائز رتبه های برتر شدند.

بر همین اساس روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با کسب دو رتبه نخست و سه رتبه دوم موفق شد بیشترین تعداد عناوین برتر را به خود اختصاص دهد. 

کسب رتبه نخست در رشته های “جشنواره و نمایشگاه”، “پژوهش و افکار سنجی” و رتبه دوم در بخش های “مدیریت و برنامه ریزی”، “انتشارات و مستند سازی”و “ارتباط با رادیو و تلویزیون اینترنتی”، افتخاراتی بود که با تلاش کارکنان روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در سومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور به دست آمد. 

اضافه می شود مراسم پایانی این جشنواره به علت شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا به صورت ویدئو کنفرانس و همزمان در سراسر کشور برگزار شد و جوایز آن در اصفهان توسط مهندس حمید علاقمندان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان و رییس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق اصفهان به مدیر روابط عمومی آبفای استان اصفهان اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *