به گزارش دنیای اسرار: جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۷۷ سارق سابقه دار و کشف ۴۷۶ فقره سرقت در اجرای مرحله دوم عملیات “ذوالفقار” این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ” محمدرضا هاشمی فر” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: مرحله دوم عملیات “ذوالفقار” به منظور پیشگیری از وقوع جرایم و ارتقای سطح امنیت استان با هدف شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش، مجرمان متواری و تحت تعقیب، کشف سلاح و مواد مخدر در دستور کار واحدهای عملیاتی و اجرایی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت و به مدت یک هفته در سطح استان اجرا شد.

وی افزود: در این عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان با اشرافیت اطلاعاتی و تیزهوشی خود موفق شدند، ۷۷ نفر از سارقان حرفه ای و سابقه دار را دستگیر که با اعترافات آنها ۴۷۶ فقره سرقت منزل، خودرو و محتویات داخل خودرو کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری ۸۱ مجرم متواری و تحت تعقیب و ۳۲۰ محکوم مراجع قضائی که فراری بودند توسط ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد و گفت: در ادامه این عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هم ۳۱ خرده فروش و قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر و ۲۷۶ کیلو و ۸۸۹ گرم تریاک را کشف کرده و ۷ معتاد متجاهر را تحویل کمپ های ترک اعتیاد دادند.

این مقام انتظامی، توقیف یک هزار و ۳۹۳ دستگاه خودرو و ۷۱۱ دستگاه موتورسیکلت و اعمال قانون ۶ هزار و ۳۴۷ راننده متخلف را از اقدامات پلیس راهور و راه استان در عملیات مذکور عنوان کرد.

سرهنگ هاشمی فر از دستگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش سطح یک و کشف ۳ قبضه اسلحه جنگی خبر داد و گفت: همچنین در راستای این عملیات ۳۳۲ سایت و صفحه مجرمانه توسط کارشناسان پلیس فتای استان شناسایی و با گردانندگان آنها برخوردهای قانونی صورت گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است از طراحی و اجرای مرحله سوم عملیات “ذوالفقار” در روزهای آتی خبر داد و گفت: به مردم شریف و شهید پرور استان اصفهان اطمینان می دهیم که با تمام قوا و ظرفیت در میدان عمل حاضر بوده و خواب را از چشمان مجرمان و هنجارشکنان خواهیم گرفت و به کسانی که قصد انجام اعمال مجرمانه دارند هشدار می دهیم که بدانند در کمترین زمان ممکن سایه سنگین پلیس را بر سرخود خواهند دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *