تریاک

به گزارش دنیای اسرار_ فرمانده انتظامی شهرستان نائین از کشف بیش از ۲۰۸ کیلو تریاک در عملیات ماموران این فرماندهی طی بازرسی از یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ خبر داد.

سرگرد “هادی کیان مهر” در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان داشت: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان نائین” در راستای مقابله بی امان با قاچاقچیان و سوداگران مرگ حین کنترل  و نظارت هوشمندانه خودروهای عبوری در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان به یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ مشکوک و به آن دستور توقف دادند اما راننده بدون توجه به ایست ماموران با سرعت به سمت جاده خاکی حاشیه جاده رفت.

وی افزود: ماموران بلافاصله به تعقیب خودرو پرداخته و در یک عملیات ضربتی آن را متوقف و در بازرسی از صندوق عقب آن ۲۰۸ کیلو و ۸۴۰ گرم تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نائین با اشاره به دستگیری راننده خودرو و تحویل آن به مرجع قضائی گفت: طرح ها و برنامه های مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر با شدت و جدیت تمام انجام می شود و ماموران پلیس با تلاش خود اجازه نخواهند داد سوداگران مرگ به هدف خود که کسب منفعت طبی با آلوده کردن جوانان این مرز بوم است، دست یابند.#

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *