تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۹
کد خبر : 36347

دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود افتتاح می‌شود

دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود افتتاح می‌شود

    مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود افتتاح می‌شود. به گزارش دنیای اسرار:حسن ساسانی با اعلام این خبر اظهار داشت: دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود در ادامه و راستای شکل گیری مدیریت حوضه های آبریز در شرکت مدیریت منابع آب ایران، شانزدهم آبان

Print Friendly, PDF & Email

 

 

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود افتتاح می‌شود.

به گزارش دنیای اسرار:حسن ساسانی با اعلام این خبر اظهار داشت: دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود در ادامه و راستای شکل گیری مدیریت حوضه های آبریز در شرکت مدیریت منابع آب ایران، شانزدهم آبان ماه به طور رسمی افتتاح می شود.

وی افزود: ایجاد دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود گام بسیار مهمی در مدیریت منابع آب در سطح منطقه ای و محلی است.

ساسانی با اشاره به این که اخذ و اجرای تصمیمات با رویکرد علمی و با مشارکت ذی نفعان و ذی مدخلان واقعی آب از اهداف دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود است، تصریح کرد: حوضه آبریز زاینده رود با پیچیدگی های فراوانی از جنبه های مختلف روبه رو بوده و سالها توسط مشاوران داخلی و خارجی مورد بررسی قرار گرفته است تا امروز افتتاح دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود اجرایی شود.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان تصریح کرد: با افتخار اعلام می کنم بخش زیادی از آنچه امروز به عنوان دانش فنی در این دفتر مهیا است و استفاده می شود حاصل تلاش های کارشناسان و مدیران خبره ایرانی است.

ساسانی اضافه کرد: دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود علاوه بر به کارگیری مدلها و ابزار پشتیبانی تصمیم گیری، وظیفه ایجاد ساختار هماهنگ کننده در سطح های ملی و منطقه ای را با حضور نهادهای دیگر دولتی و غیر دولتی و گروداران امکان پذیر می سازد.

وی خاطر نشان کرد: در واقع دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود جایگاهی رسمی برای هم اندیشی و تنظیم ساختار مدیریت از پایین به بالا را فراهم می نماید.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان با بیان اینکه تحلیل اثر هر اقدام در گذشته و هر تصمیم در آینده بر منابع و مصارف آب در حوضه زاینده رود، اصلاح اقدامات و هم چنین انحراف عملکردها توسط این دفتر انجام و تصمیم گیران از آن مطلع خواهند شد، گفت: به این ترتیب با افتتاح دفتر منطقه‌ای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده‌رود شاخص های حکمرانی خوب از قبیل شفافیت، مشارکت، قانون محوری، کارایی و مسئولیت پذیری قابل رصد است.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان