تاریخ انتشار : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۹
کد خبر : 39512

توضیحات وزیر کشور درباره «فرود سخت» بالگرد حامل رئیس‌جمهور

توضیحات وزیر کشور درباره «فرود سخت» بالگرد حامل رئیس‌جمهور

وزیر کشور درباره «فرود سخت» بالگرد حامل رئیس‌جمهور در منطقه جلفا، گفت: با همراهان رئیس‌جمهور ارتباط بوده اما چون برقراری ارتباطات در آن منطقه سخت است، منتظریم که گروه‌های امدادی زودتر به نقطۀ نشست بالگرد برسند و اطلاعات بیشتری به ما بدهند. به گزارش  دنیای اسراربه نقل ازفارس، احمد وحیدی وزیر کشور در گفتگوی زنده

Print Friendly, PDF & Email

وزیر کشور درباره «فرود سخت» بالگرد حامل رئیس‌جمهور در منطقه جلفا، گفت: با همراهان رئیس‌جمهور ارتباط بوده اما چون برقراری ارتباطات در آن منطقه سخت است، منتظریم که گروه‌های امدادی زودتر به نقطۀ نشست بالگرد برسند و اطلاعات بیشتری به ما بدهند.
به گزارش  دنیای اسراربه نقل ازفارس، احمد وحیدی وزیر کشور در گفتگوی زنده تلویزیونی دربارۀ «فرود سخت» بالگرد حامل رئیس‌جمهور در منطقه جلفا، گفت: با همراهان رئیس‌جمهور ارتباط بوده اما چون برقراری ارتباطات در آن منطقه سخت است، منتظریم که گروه‌های امدادی زودتر به نقطۀ نشست بالگرد برسند و اطلاعات بیشتری به ما بدهند. گروه های امدادی در جلفا در حال انجام وظیفه هستند.
وی افزود: یکی از بالگردها مجبور به فرود سخت شد که گروه های امدادی در دو طرف منطقه در حال حرکت هستند که با توجه به نامناسب بودند هوا زمان می برد تا ماموریت خود را کامل کنند.
وحیدی تاکید کرد: منطقه پیچیده است و ارتباطات سخت است و منتظر رسیدن نیرو های امدادی به منطقه هستیم تا نتیجه را اعلام کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان