تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۷
کد خبر : 39698

حمایت‌های رئیس‌جمهور شهید، بزرگترین پشتوانه در پروژه‌های تأمین آب استان اصفهان بود

حمایت‌های رئیس‌جمهور شهید، بزرگترین پشتوانه در پروژه‌های تأمین آب استان اصفهان بود

استاندار اصفهان: حمایت‌های رئیس‌جمهور شهید، بزرگترین پشتوانه در پروژه‌های تأمین آب استان اصفهان بود استاندار اصفهان گفت: شهید رئیسی مرد ورود به میدان‌هایی بود که کسی به آنها ورود نمی‌کرد، بعنوان مثال در مورد پروژه‌های تأمین آب استان اصفهان ایشان تمام قد حمایت کردند تا پروژه‌ای که می‌گفتند اجرای آن ۱۱ سال به طول می‌انجامد

Print Friendly, PDF & Email

استاندار اصفهان:
حمایت‌های رئیس‌جمهور شهید، بزرگترین پشتوانه در پروژه‌های تأمین آب استان اصفهان بود

استاندار اصفهان گفت: شهید رئیسی مرد ورود به میدان‌هایی بود که کسی به آنها ورود نمی‌کرد، بعنوان مثال در مورد پروژه‌های تأمین آب استان اصفهان ایشان تمام قد حمایت کردند تا پروژه‌ای که می‌گفتند اجرای آن ۱۱ سال به طول می‌انجامد در یک سال اخیر نیمی از آن اجرایی شود.
به گزارش دنیای اسرار:دکتر سیدرضا مرتضوی در شورای اداری استان که با حضور معاونین استانداری، فرمانداران، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی، شهرداران و بخشداران استان برگزار شد، ضمن تسلیت شهادت شهیدجمهور آیت الله رئیسی و همراهان شهید ایشان، گفت: در طلیعه فعالیت مجلس شورای اسلامی هماهنگی‌های قابل توجه و خوبی میان نمایندگان استان مشهود است که این تعامل و همراهی نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی را به فال نیک میگیریم.
وی ادامه داد: هماهنگی و همراهی‌ها نشان از تفاوت در خدمت رسانی به مردم و پیگیری امور کشور و استان در سطح ملی می‌دهد، ما نیز در استان اصفهان تلاش می‌کنیم گزارش‌های خوب و کارشناسی شده‌ای را به نمایندگان مردم ارائه دهیم تا بتوانند با اتکاء به نگاهی عمیق و کارشناسی امور مردم را پیگیری کنند.
استاندار اصفهان با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم و سلوک رفتاری رئیس‌جمهور شهید، بیان کرد: امیدواریم بواسطه تلاش‌های مجاهدانه آیت الله رئیسی، این نسیم خدمت و ارتباط خادم و مخدومی که بنیان‌گذار آن شهیدجمهور دکتر رئیسی است بعنوان الگویی شایسته در کشور ادامه یابد.
دکتر مرتضوی ادامه داد: روند رفتاری و اخلاقی رئیس‌جمهور شهید آیت الله رئیسی، منتخبین بعد از خود را به سختی خواهد انداخت و منتخبین قبلی را به دست فراموشی خواهد سپرد.
وی عنوان کرد: موضوعی که این روزها در استان و کشور شدت گرفته، تفویض برخی اختیارات هیأت عالی طرح مولدسازی به استان‌ها است، باتوجه به اینکه برخی از مصوبات سفر رئیس‌جمهور شهید در همه استانها معطوف به تأمین اعتبار از طریق طرح مولدسازی بوده، با اختیارات اعطاء شده می‌توان پروژه‌ها و املاکی که برای این طرح در نظر گرفته شده بود را با جدیت بیشتری پیگیری و برای حمایت از طرح‌های توسعه محور استان بسیج کرد.
استاندار اصفهان ادامه داد: برخی از معضلات استان که می‌توان با اجرای طرح‌های مرتبط با آن، آلام مردم را کاهش داد با اجرای این طرح به ثمر خواهد رسید.
دکتر مرتضوی با اشاره به اینکه در آستانه برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری هستیم، خاطرنشان کرد: فرایندی که می‌توانست در یک سال در جریان برگزاری انتخابات دنبال شود را بایستی در فاصله زمانی کوتاهی طی کنیم، لذا ضروری است این انتخابات نیز همانند انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری ذیل منویات مقام معظم رهبری و چهار راهبرد امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت همگانی برگزار شود.
وی با تأکید بر مشارکت همگانی در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری، عنوان کرد: دشمن همواره تلاش می‌کند تا نقش مردم در انتخابات را کم‌رنگ کند در این ایام مدیران و مسئولان بایستی با هوشیاری کامل عمل کنند.
استاندار اصفهان ضمن اشاره به تشییع باشکوه و پرشور رئیس‌جمهور شهید و همراهان ایشان، گفت: آنچه که می‌تواند قدرت جمهوری اسلامی را در سطح بین الملل افزایش دهد مشارکت همگانی مردم در انتخابات پیش‌رو است، ظرفیت مشارکت مردم در آیین تشییع خادم الرضا آیت الله رئیسی آماده شده است و اکنون با استفاده صحیح از این ظرفیت مردمی می‌توانیم قدرت نظام را در چانه‌زنی های بین‌المللی بالا ببریم.
دکتر مرتضوی خاطرنشان کرد: مدیران در حوزه‌های تأثیر خود متفاوت از گذشته عمل کنند و با استفاده از حداکثر ظرفیت‌هایی که در اختیار دارند در مشارکت همگانی مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری نقش‌آفرینی کنند.
استاندار اصفهان تصریح کرد: مدیران و مسئولان تا آخرین روز مأموریت خود نسبت به وظایفی که بر عهده دارند مسئول هستند از این رو نباید به نحوی رفتار کنند که سایرین تصور داشته باشند که مدیری نسبت به وظایف خود کاستی و سستی دارد.
وی با تأکید بر تبیین خدمات دولت سیزدهم، گفت: پروژه‌هایی که اجرای آنها با درخواست‌های مردمی بوده و اکنون به عرصه اجرا رسیده و امید را در قلب مردم زنده کرده است در اولویت تبیین و معرفی قرار بگیرد.

دکتر مرتضوی تصریح کرد: هدف از افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌ها تنها خدمت‌رسانی به مردم بدون در نظر گرفتن سمت و عنوان است، چه تیم فعلی مدیریت استان بر سرکار باشد و چه نباشد، لحظه‌ای نباید برای خدمت‌رسانی به مردم درنگ کنیم.
وی عنوان کرد: شهید رئیسی مرد ورود به میدان‌هایی بود که کسی به آنها ورود نمی‌کرد، بعنوان مثال در مورد پروژه‌های تامین آب استان اصفهان ایشان تمام قد حمایت کردند تا نتیجه این شود که پروژه‌ای که می‌گفتند اجرای آن ۱۱ سال به طول می‌انجامد در یک سال اخیر نیمی از آن اجرایی شود.
استاندار اصفهان اظهار کرد: پروژه‌هایی که بیش از ۸۰ درصد پیشرفت دارند در سامانه ایران یار ثبت شوند تا مطابق برنامه‌ریزی ها به بهره‌برداری برسد یا به نقطه‌ای برسد که دولت آینده آنها را به مدار خدمت وارد کند‌.
وی همچنین در خصوص توزیع آب کشاورزان به رییس آب منطقه‌ای اصفهان تأکید کرد: به نحوی آب مورد نیاز کشاورزان توسط آب منطقه‌ای توزیع شود که رضایت حداکثری جامعه هدف و کشاورزان را به دنبال داشته باشد.

Print Friendly, PDF & Email

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان