تاریخ انتشار : شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۰
کد خبر : 40000

افزایش ۳ برابری ظرفیت جذب آموزگار ابتدایی از خدمات دولت شهید رئیسی است

افزایش ۳ برابری ظرفیت جذب آموزگار ابتدایی از خدمات دولت شهید رئیسی است

رئیس اداره آموزش دوره دوم ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان: افزایش ۳ برابری ظرفیت جذب آموزگار ابتدایی از خدمات دولت شهید رئیسی است رئیس اداره آموزش دوره دوم ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در ارزیابی تخصصی آموزگاری ۱۴۰۳، شاهد رشد ۳ برابری تعداد داوطلبان نسبت به سال گذشته

Print Friendly, PDF & Email

رئیس اداره آموزش دوره دوم ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:

افزایش ۳ برابری ظرفیت جذب آموزگار ابتدایی از خدمات دولت شهید رئیسی است

رئیس اداره آموزش دوره دوم ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در ارزیابی تخصصی آموزگاری ۱۴۰۳، شاهد رشد ۳ برابری تعداد داوطلبان نسبت به سال گذشته بودیم.

به گزارش دنیای اسرار:علیرضا سلطانی در خصوص بهسازی شیوه‌های ارزیابی تخصصی اظهار داشت: تأمین و بهسازی نیروی انسانی در سازمان آموزش و پرورش، همواره از مسائل دیرینه و چالش‌برانگیز بوده است که در دولت شهید رئیسی به‌طورجدی به آن توجه شد.

وی ادامه داد: ارتقا و کیفیت‌بخشی به شیوه‌های ارزیابی تخصصی و تشکیل کانون‌های ارزیابی، اتفاق مهمی بود که برای اولین‌بار در سال گذشته رخ داد و در ارزیابی آموزگاری ۱۴۰۳ نیز بهبود یافت.

سلطانی ابراز داشت: در ارزیابی تخصصی آموزگاری ۱۴۰۳، شاهد رشد ۳ برابری تعداد داوطلبان نسبت به سال گذشته بودیم که به سبب این افزایش، تعداد ارزیابان موردنیاز برای اجرای این فرایند حدود ۷ برابر (۷۰۰ نفر روزانه)، تعداد تسهیلگران ۵ برابر و تعداد گروه‌های ارزیابی نیز ۴ برابر افزایش پیدا کرد.

رئیس اداره آموزش دوره دوم ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: استان اصفهان در این فرایند، به طور میانگین روزانه ۹۰۰ نفر به‌عنوان عوامل اجرایی حوزه‌های ارزیابی استخدام آموزگاری مشغول به کار شدند که این آمار در کشور بی‌سابقه و کم‌نظیر است.

وی تصریح کرد: این فرایند در بازه زمانی ۲۰ روزه به پایان یافت که این تعداد روز، ۵۰ درصد سال گذشته است و یقیناً این اتفاق مهم نشان‌دهندة ظرفیت عظیم آموزش ابتدایی استان اصفهان است.

سلطانی خاطرنشان کرد: از همکاری‌های مجدانه و صمیمانه بخش‌های مختلف اداره کل آموزش و پرورش اصفهان به‌ویژه اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، اداره حراست، اداره فناوری و اداره پشتیبانی تقدیر و تشکر نماییم.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان