تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۲
کد خبر : 40289

خودکفایی تولید برق مورد نیاز شهرداری اصفهان از نور خورشید تا سال ۱۴۱۰

خودکفایی تولید برق مورد نیاز شهرداری اصفهان از نور خورشید تا سال ۱۴۱۰

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان خبر داد: خودکفایی تولید برق مورد نیاز شهرداری اصفهان از نور خورشید تا سال ۱۴۱۰ رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: جانمایی منابع تولید برق خورشیدی در شهرداری این کلان‌شهر پیشرفت کرده است و تا سال ۱۴۱۰ به ۱۰۰ درصد خواهد رسید. به گزارش دنیای اسرار: محمد نورصالحی با اشاره

Print Friendly, PDF & Email

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان خبر داد:
خودکفایی تولید برق مورد نیاز شهرداری اصفهان از نور خورشید تا سال ۱۴۱۰

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: جانمایی منابع تولید برق خورشیدی در شهرداری این کلان‌شهر پیشرفت کرده است و تا سال ۱۴۱۰ به ۱۰۰ درصد خواهد رسید.

به گزارش دنیای اسرار: محمد نورصالحی با اشاره به استفاده شهرداری اصفهان از منابع تولید برق خورشیدی اظهار کرد: از زمان‌های گذشته تعدادی منابع تولید برق خورشیدی در شهرداری این کلان‌شهر جانمایی شد.

وی با بیان اینکه موضوع جانمایی منابع تولید برق خورشیدی در شهرداری پیشرفت کرده است، افزود: میزان تولید برق خورشیدی توسط شهرداری این کلان‌شهر تا سال ۱۴۱۰ به ۱۰۰ درصد خواهد رسید.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تاکید کرد: ردیف‌هایی برای جانمایی پنل‌ها تولید برق خورشیدی در مراکز عمومی از جمله پارک‌ها، فضاهای تفریحی و میادین پیش‌بینی شده است.

نورصالحی گفت: طبق مصوبه سال گذشته، ساختمان‌های سبز که در حوزه تولید برق، کاهش مصرف آب، بازچرخانی آب، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و نبود اتلاف انرژی فعال است، از ۵۰ درصد تخفیف در هزینه تراکم بهره‌مند می‌شود، همچنین این موضوع با هدف جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش آلودگی هوای این کلان‌شهر به تصویب رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: در حال پیگیری هستیم تا با کمک اداره برق تسهیلاتی در اختیار شهروندان قرار گیرد و آن‌ها بتوانند از امتیاز فروش برق پنل‌های خورشیدی روی پشت‌بام منازل خود بهره‌مند شوند، همچنین امیدواریم که این موضوع رونق بگیرد و شهروندان به سمت استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر حرکت کنند.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان