تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۳
کد خبر : 40373

ارائه تسهیلات به منظور بهینه سازی خط تولید و خروج کوره‌های آجرپزی از شعاع ۵۰ کیلومتر اصفهان

ارائه تسهیلات به منظور بهینه سازی خط تولید و خروج کوره‌های آجرپزی از شعاع ۵۰ کیلومتر اصفهان

    مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان گفت: به منظور خروج سریع واحد‌های آجرپزی به شعاع ۵۰ کیلومتر شهر اصفهان، تسهیلات مورد نیاز به فعالان این حوزه اختصاص می‌یابد.   به گزارش دنیای اسرار: محمد یوسف زاده مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان گفت: نخستین جلسه تعاملی انتقال کوره‌های آجرپزی از شعاع ۵۰ کیلومتری شهر اصفهان

Print Friendly, PDF & Email

 

 

مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان گفت: به منظور خروج سریع واحد‌های آجرپزی به شعاع ۵۰ کیلومتر شهر اصفهان، تسهیلات مورد نیاز به فعالان این حوزه اختصاص می‌یابد.

 

به گزارش دنیای اسرار: محمد یوسف زاده مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان گفت: نخستین جلسه تعاملی انتقال کوره‌های آجرپزی از شعاع ۵۰ کیلومتری شهر اصفهان و بهینه‌سازی فرایند تولید آجر مطابق با استانداردهای زیست محیطی با مشارکت واحدهای مختلف صنفی تولید کننده آجر در محل دفتر فنی استانداری اصفهان تشکیل شد.

وی ادامه داد: در این جلسه تعهد اخذ شده از بیش از ۱۱۰ کوره آجرپزی مبنی بر تعیین تکلیف خط تولید مطابق با استانداردهای محیط زیست یا انتقال به شعاع خارج از ۵۰ کیلومتر در سر رسید ۵ ساله مورد بررسی قرار گرفت.

یوسف زاده عنوان کرد: با توجه به اتمام زمان ۵ ساله تعهد اخذ شده، مقرر شد با مشارکت اصناف تولید کننده مجدداً ظرف حداکثر ۶ ماه مدارک و مستندات مربوط به این واحدها بررسی و در صورت عدم انطباق با معیارهای زیست محیطی و اصلاح خط تولید واحدهای مذکور تعطیل و به خارج از شعاع ۵۰ کیلومتر شهر اصفهان منتقل شوند.

مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان بیان کرد: در این جلسه همچنین به صورت موردی با مشارکت شهرداران و تعامل با واحدهای تولید کننده آجر در راستای ایجاد ارزش افزوده برای زمین‌ها و کوره‌های موجود با واگذاری تسهیلات جهت انتقال کوره‌ها تصمیم‌گیری شد.

وی ادامه داد: فعالان این حوزه بایستی تا پایان سال جاری نسبت به تهیه نقشه‌های مربوطه و مراجعه به اداره کل محیط زیست استان و یا استانداری اصفهان جهت انتقال واحد آجرپزی به خارج از شعاع اقدام کنند در این صورت مشمول استفاده از تسهیلات مربوط به انتقال کوره‌ها و تعیین کاربری و حق تفکیک مشخص شده جهت زمین موجود می‌شوند.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان