تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۴
کد خبر : 33828

اصفهانی ها در مصرف برق صرفه جویی کنند ،پاداش صرفه جویی دریافت می کنند.

اصفهانی ها در مصرف برق صرفه جویی کنند ،پاداش صرفه جویی دریافت می کنند.

سخنگوی صنعت برق استان اصفهان با بیان اینکه شهروندان با مصرف برق هوشمندانه می توانند قبض رایگان دریافت کنند و تا ۲۰ برابر تعرفه برق هم پاداش بگیرند گفت: طرح پاداش صرفه جویی از یک خرداد امسال آغاز شده است. به گزهرش دنیای اسرار:سید محمدرضا نوحی افزود: ملاک پرداخت پاداش،مقایسه مصرف برق مشترک با دوره

Print Friendly, PDF & Email

سخنگوی صنعت برق استان اصفهان با بیان اینکه شهروندان با مصرف برق هوشمندانه می توانند قبض رایگان دریافت کنند و تا ۲۰ برابر تعرفه برق هم پاداش بگیرند گفت: طرح پاداش صرفه جویی از یک خرداد امسال آغاز شده است.
به گزهرش دنیای اسرار:سید محمدرضا نوحی افزود: ملاک پرداخت پاداش،مقایسه مصرف برق مشترک با دوره مشابه سال گذشته است که در قبض های برق در نظر گرفته می شود.
وی با بیان اینکه شهروندان به ازای هر کیلو وات ساعت کاهش مصرف برق تا دو هزار تومان پاداش می گیرند گفت: این میزان پاداش ۲۰ برابر قیمت فروش برق به مشترکان با مصرف زیر الگو است و شهروندانی هم که بیش از الگو مصرف کرده اند ، می توانند در صورت صرفه جویی با نرخ های ۵ تا ۱۰برابر قیمت خانگی از پاداش برخوردار باشند.
سخنگوی صنعت برق استان اصفهان افزود:امسال مشابه پارسال ، خاموشی یا بی برقی برای مشترکان خانگی نداریم و ناترازی تولید و مصرف با مدیریت برق به وسیله صنایع جبران خواهد شد.
نوحی با اشاره به اینکه دیشب ساعت ۱۹:۵۸ پیک مصرف روز منطقه اصفهان با تولید سه هزار و ۸۹۰ مگاوات برق و مصرف ۵هزار و ۲۹۲ مگاوات به ثبت رسیدگفت: میزان هزار و ۴۰۲ مگاوات کمبود انرژی از شبکه سراسری وارد شبکه انتقال و توزیع برق استان اصفهان شد.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان