تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶
کد خبر : 37520

توسعه سرمایه انسانی و نوآوری اولویت اول شركت ایریسا است

توسعه سرمایه انسانی و نوآوری اولویت اول شركت ایریسا است

مدیرعامل فولاد مبارکه در بازدید از شرکت ایریسا: توسعه سرمایه انسانی و نوآوری اولویت اول شركت ایریسا است مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با بیان این که نوآوری در کسب و کار شرکت ایریسا، اولویت اول است، گفت: توسعه سرمایه انسانی و نوآوری باید در اولویت شركت ایریسا قرار گیرد. به گزارش دنیای اسرار:محمدیاسر طیب نیا

Print Friendly, PDF & Email

مدیرعامل فولاد مبارکه در بازدید از شرکت ایریسا:
توسعه سرمایه انسانی و نوآوری اولویت اول شركت ایریسا است

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با بیان این که نوآوری در کسب و کار شرکت ایریسا، اولویت اول است، گفت: توسعه سرمایه انسانی و نوآوری باید در اولویت شركت ایریسا قرار گیرد.
به گزارش دنیای اسرار:محمدیاسر طیب نیا در باردید از شرکت ایریسا اظهار کرد: با توجه به همه پیشرفت‌ها و توسعه‌هایی که در این شرکت صورت گرفته باید توسعه سرمایه انسانی بیشتر مورد توجه قرار گیرد چرا که هر اتفاقی در مجموعه ایریسا وابسته به سرمایه انسانی است.

وی در ادامه افزود: در واقع هر اقدام و ساختاری در این مجموعه باید با اولویت توسعه سرمایه‌انسانی و نگهداشت آن رخ دهد زیرا یک موضوع محوری است.

مدیرعامل فولادمبارکه با اشاره به نوآوری و فناوری‌های جدید و نوظهور خاطرنشان کرد: حتی برای حفظ شرایط در فولاد مبارکه نیز به نوآوری الزام داریم و برای تحقق شعار و خلق آینده بهتر در راستای توسعه و پیشرفت صنعت فولاد وکشور و همچنین افزایش درآمدها قطعا باید به این حوزه به طور جدی توجه شود و نوآوری در کسب و کار شرکت این مجموعه، اولویت اول است.

وی ادامه داد: تحقیق و توسعه از دیگر مواردی است که باید به آن نگاه ویژه داشت و شرکت‌هایی مانند ایریسا باید بخش اصلی درآمد خود را در مسیر تحقیق و توسعه قرار دهند و اگر در این حوزه سرمایه‌گذاری نشود عقب می‌مانیم.

طیب نیا تصریح کرد: اصل درآمد در همین بخش تحقیق و توسعه و فعالیت‌های نوآورانه است و باید بودجه ویژه‌ای را برای این حوزه در استراتژی و راهبردهای ایریسا قرار گیرد. طیب نیا تاکید کرد که در موضوع امنیت هرچند فعالیت‌های نوآورانه انجام شده اما تا چند سال آینده همچنان نیاز به تحقیق و توسعه در این حوزه وجود دارد. انتظار می رود سازوکارهایی در نظر گرفته شود تا نخبگان بین‌المللی و فعال در شرکت‌های بزرگ بین المللی جذب و امکان سرعت بخشیدن به توسعه فراهم شود.

وی عنوان داشت: هوشمندسازی، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا نیز از دیگر مباحثی است که باید توسط این شرکت دنبال شود و در کنار آن حوزه «امنیت» هم به عنوان یک کسب و کار مهم و با اهمیت است که باید امروزه روی آن تمرکز و نگاه ویژه‌ای شود. به دلیل جایگاه فولادمبارکه و جنگ نرم، دشمن در وهله اول از طریق جنگ سایبری و و در عرصه فناوری اطلاعات حمله می‌کند که شرکت ایریسا باید خط مقدم را در این حوزه حفظ کند.

طیب نیا در پایان با تاکید بر ضرورت صادرات خدمات فناوری اطلاعات گفت: برای توسعه این مجموعه و کسب درآمد و انتقال دانش به ایران نیاز داریم که این حوزه گسترش یابد و “ایریسا پرایم” مدل مناسبی برای آن می تواند باشد که کشورهای همسایه نیز بستری برای این فعالیت و کسب درآمد ارزی خواهند بود.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.