تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۱
کد خبر : 37812

رونمایی از دومین پوستر جشنواره ملی فرهنگی و هنری شهر فرهنگ در شهر بهارستان اصفهان 

رونمایی از دومین پوستر جشنواره ملی فرهنگی و هنری شهر فرهنگ در شهر بهارستان اصفهان 

شهردار بهارستان خبر داد؛ رونمایی از دومین پوستر جشنواره ملی فرهنگی و هنری شهر فرهنگ در شهر بهارستان اصفهان شهردار بهارستان از رونمایی دومین پوستر جشنواره ملی فرهنگی و هنری شهر فرهنگ در شهر بهارستان اصفهان خبر داد. به گزارش دنیای اسرار:محمد شبانی در این خصوص اظهار کرد : سال گذشته شهر بهارستان میزبان اولین

Print Friendly, PDF & Email

شهردار بهارستان خبر داد؛

رونمایی از دومین پوستر جشنواره ملی فرهنگی و هنری شهر فرهنگ در شهر بهارستان اصفهان

شهردار بهارستان از رونمایی دومین پوستر جشنواره ملی فرهنگی و هنری شهر فرهنگ در شهر بهارستان اصفهان خبر داد.

به گزارش دنیای اسرار:محمد شبانی در این خصوص اظهار کرد : سال گذشته شهر بهارستان میزبان اولین جشنواره ملی فرهنگی و هنری شهر فرهنگ بعنوان تخصصی ترین جشنواره فرهنگ شهروندی کشور در استان با ایجاد تعامل سازنده تر بین هنرمندان ، اندیشمندان و صاحبان آثار و همچنین شهرداری های سراسر کشور بعنوان متصدیان فرهنگ شهروندی برگزار شد .

وی گفت : برگزاری این جشنواره در دو بخش صورت گرفت که در بخش اول شهرداری های کشور تولیدات و آثار خودشان را در زمینه فرهنگی به نمایش گذاشتند و در بخش دوم مختص شهروندان و صاحبان هنر بود که در این زمینه آثار خود را به عرصه نمایش گذاشتند .

شبانی ادامه داد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت کشور و همچنین استانداری اصفهان در این جشنواره شهرداری بهارستان را همراهی نمودند و با توجه به ایده کامل و روند برگزاری این جشنواره مقرر شد به پیشنهاد و درخواست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که این جشنواره به صورت سالیانه برگزار شود.

وی بیان داشت : در همین راستا امروز با حضور استاندار و سایر مسئولین از دومین پوستر این جشنواره رونمایی شد .

شهردار بهارستان گفت : تا نیمه اول اسنفد ماه امسال شهرداری های سراسر کشور و همچنین هنرمندان می‌توانند آثار خودشان را به دبیرخانه دائمی این جشنواره واقع در روابط عمومی شهرداری بهارستان ارسال کنند و با انجام داوری اساتید و داوران متخصص در این زمینه بار دیگر نیز شاهد برگزاری آئین اختتامیه دومین جشنواره نیز باشیم .

وی بیان داشت: در آئین اختتامیه این جشنواره از آثار برتر و همچنین شهرداری های برتر تجلیل بعمل خواهد آمد .

شبانی در پایان اظهار کرد : از کلیه هنرمندان فعال در زمینه فرهنگ شهروندی و شهرداری های که تولیدات و آثار فاخری در این زمینه دارند که بتواند بعنوان الگوی برای شهرداری های سراسر کشور مورد استفاده قراربگیرد خواستاریم که در این جشنواره حضور داشته باشند .

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.