تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۷
کد خبر : 38619

مجموع پیشرفت در پروژه های شرکت پتروپالایش صفاهان سهروردی به بیش از ۳۱ درصد رسید

مجموع پیشرفت در پروژه های شرکت پتروپالایش صفاهان سهروردی به بیش از ۳۱ درصد رسید

پتروپالایش سهروردی صفاهان در سال جدید پروژه های خود را با قوت و شتاب بیشتری دنبال خواهد کرد به گزارش دنیای اسراربه نقل ازواحد رسانه روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان، پروژه RHU پتروپالایش سهروردی که با هدف تصفیه و گوگرد زدایی ۸۱ هزار بشکه از ته مانده برج های واحدهای تقطیر در

Print Friendly, PDF & Email

پتروپالایش سهروردی صفاهان در سال جدید پروژه های خود را با قوت و شتاب بیشتری دنبال خواهد کرد

به گزارش دنیای اسراربه نقل ازواحد رسانه روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان، پروژه RHU پتروپالایش سهروردی که با هدف تصفیه و گوگرد زدایی ۸۱ هزار بشکه از ته مانده برج های واحدهای تقطیر در حال ساخت است به پیشرفت کلی ۵۲/۱۸ درصد رسید. همچنین در بخش های مهندسی ۸۵/۲۸ درصد؛ تامین ۶۴ درصد و در بخش ساخت نیز بیش از ۱۸ درصد پیشرفت حاصل شده است.

واحد HPU که وظیفه تولید و تامین خوراک هیدروژن واحدهای هدف پالایشگاهی را برعهده دارد به پیشرفت کلی ۲۰/۴۷ درصد رسید. دراین واحد، در بخش های مهندسی بیش از ۶۱ درصد، تأمین ۲۰ درصد و در بخش ساخت بیش از ۶ درصد پیشرفت حاصل شده است.

واحد RFCC نیز با هدف تبدیل برش های سنگین و کم ارزش نفتی به فرآورده های با ارزش و سبک، طراحی و ساخت آن آغاز شد به پیشرفت کلی بیش از ۱۵/۵ درصد رسیده است.این واحد در بخش های مهندسی بیش از ۴۹ درصد، در بخش تامین ۱۶ درصد و در بخش ساخت ۱/۵ درصد پیشرفت داشته است.

واحدهای پتروشیمی شرکت پتروپالایش سهرودی صفاهان نیز پیشرفت را تجربه کرده است. در این فرایند، قراردادها منعقد گردیده و مطالعات بازار و امکان سنجی پروژه زنجیره ارزش انجام و BFD این زنجیره نیز نهایی شده است. بصورت کلی واحدهای پتروشیمی شرکت پتروپالایش سهروردی با شروع فرایندهای مهندسی، ساخت و تامین به پیشرفتی معادل ۲ درصد رسیده است.

گفتنی است با رفع موانع و تامین منابع، مواد و تجهیزات، پتروپالایش سهروردی در سال ۱۴۰۳ گام های بلندی را در راستای تحقق اهداف هلدینگ پتروپالایش اصفهان و حرکت در مسیر افق ۱۴۰۵ برخواهد داشت.

شرکت پتروپالایش سهروردی بیش از ۷۵ درصد وزن پروژه های هلدینگ پتروپالایش اصفهان را در بر دارد.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان