تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۴
کد خبر : 39458

اجرای طرح محله من محله زندگی در محله رحیم آباد با هزینه ای بالغ بر 30 میلیارد ریال

اجرای طرح محله من محله زندگی در محله رحیم آباد با هزینه ای بالغ بر 30 میلیارد ریال

مدیر منطقه هفت شهرداری خبر داد : اجرای طرح محله من محله زندگی در محله رحیم آباد با هزینه ای بالغ بر 30 میلیارد ریال   مهدی سلطان آقایی مدير منطقه 7 شهرداري گفت : سومین مرحله از طرح محله من محله زندگی، در محله رحیم آباد ، با هزینه ای بالغ بر 30 میلیارد

Print Friendly, PDF & Email

مدیر منطقه هفت شهرداری خبر داد :

اجرای طرح محله من محله زندگی در محله رحیم آباد با هزینه ای بالغ بر 30 میلیارد ریال

 

مهدی سلطان آقایی مدير منطقه 7 شهرداري گفت : سومین مرحله از طرح محله من محله زندگی، در محله رحیم آباد ، با هزینه ای بالغ بر 30 میلیارد ریال اجرا شد .

به گزارش دنیای اسرار:مدیر منطقه هفت با اشاره به اجرای سومین مرحله از طرح محله من محله زندگی در رحیم آباد اظهار كرد: در این مرحله از طرح مساحتی به وسعت 2 هزار متر مربع با هزینه ای بالغ بر 12 میلیارد ریال از سطح معابر محله آسفالت و یا لکه گیری گردیده است .

وي افزود: درمعابر این محل 200 متر جدول گذاری و یا ترمیم جدول صورت گرفته و 200 متر مربع از بلوک فرش پیاده روهای معیوب اصلاح و ترمیم گردید .

او تصريح كرد : در اجرای طرح های عمرانی علاوه بر موراد اشاره شده، حفر 1 حلقه چاه نیز انجام شده و مجموعا بیش از 15 میلیارد ریال هزینه اقدامات عمرانی این مرحله از طرح ، صورت گرفته است .

او با اشاره به نقش این محله در تردد شهروندان منطقه افزود: در حوزه ترافیک و حمل و نقل، خط کشی خیابان های آزادی، غرضی، بلوارپرستار، گلستان به متراژ 13 هزار متر طول و با هزینه ای بالغ بر 2 و نیم میلیارد ریال انجام شد.

او همچنین با اشاره به هزینه 5 میلیارد ریالی اقدامات ترافیکی در این محله خاطر نشان كرد: نصب و تعمیر و ساماندهی 30 عدد تابلو و فونداسیون تابلو با هزینه ای بالغ بر 60 میلیون ریال ، نصب 30 عدد گل میخ طرح چدن و نصب 15 عدد استوانه ایمنی ترافیک با هزینه ای بالغ بر 90 میلیون ریال ، نصب 4 خط سرعتگیر لاستیکی با هزینه ای بالغ بر 70 میلیون ریال و جمع آوری و تعمیرات سرپناه 2 ایستگاه اتوبوس انجام شده است.

مدير منطقه7 گفت : اجراي لوله كشي جهت آبياري فضاي سبز از ابتداي خيابان گلستان تا خيابان آزادي و مادي فرسخ، كاشت گل ، درخت و درختچه ابتداي محوطه سه راه ملك شهر ، خيابان آزادي، مادي فرسخ و ساماندهی فضای سبز خیابان غرضی و ابتدای خیابان آزادی نیز در دستور کار واحد فضای سبز منطقه بوده است .

سلطان آقايي افزود: اجرای طرح نقاشي ديواري در سه راه ملکشهر به مترا‍‍‍ژ200 مترمربع و اصلاح و نصب 22 عدد تابلوي نام معابر و کوچه ها در حوزه زیباسازی شهری انجام گرفته است و همچنین با هدف تامین روشنایی محلی نصب29 عدد سرچراغ جهت افزایش لوکس نوري مادي فرسخ در خیابان غرضی صورت گرفته است .

او افزود: تسطیح و پاکسازی زمین های بایر، جمع آوری نخاله های ساختمانی، شستشوی معابر، ساماندهی و رنگ آميزي ديوار ها و امحاء ديوارنگارهاي تبليغاتي غير مجاز و نصب تابلوهاي زمان بندي قراردادن پسماند تر در ابتداي كوچه ها نیز در این طرح اجرا شده است .

او در پایان افزود : دیدار با مادر شهید زارعی به عنوان شهید محله و تجلیل از دونفر از دختران نخبه و موفق محله نیز در روز اختتامیه طرح انجام گرفت .

مدیر منطقه هفت گفت : با حضور معاونین و مدیران شهرداری منطقه ، از محدثه باقر پور نخبه قرآنی محل و هستی صدیقی ورزشکار نوجوان نخبه ورزشی منطقه تجلیل به عمل آمد .

سلطان آقایی گفت : برپایی غرفه و موکب پذیرایی امام رضا (ع) در میان محله و حرکت قطار شادی در معابر محله نیز از اقدامات معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه در همراهی با این طرح بوده است .

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان