تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۵
کد خبر : 39889

 مهندسی معکوس وجهاد خودکفایی؛ راهبرد تعمیرات اساسی پالایشگاه اصفهان

 مهندسی معکوس وجهاد خودکفایی؛ راهبرد تعمیرات اساسی پالایشگاه اصفهان

رئیس کارگاه خودکفایی شرکت مشعل پویا اسپادانا گفت: در چند روز ابتدایی این دوره از عملیات تعمیرات اساسی که در خرداد ماه شروع شده است، با کمک مدیریت نگهداری و تعمیرات هلدینگ پترو پالایش اصفهان  و با راهبرد خودکفایی، این عملیات درحال انجام است و حدود ۴۰ درخواست کار به کارگاه خودکفایی رسید. به گزارش

Print Friendly, PDF & Email

رئیس کارگاه خودکفایی شرکت مشعل پویا اسپادانا گفت: در چند روز ابتدایی این دوره از عملیات تعمیرات اساسی که در خرداد ماه شروع شده است، با کمک مدیریت نگهداری و تعمیرات هلدینگ پترو پالایش اصفهان  و با راهبرد خودکفایی، این عملیات درحال انجام است و حدود ۴۰ درخواست کار به کارگاه خودکفایی رسید.

به گزارش دنیای اسراربه نقل از واحد رسانه روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان؛ مهندس محمد خجندی با بیان اینکه این کارگاه بارویکرد ساخت داخل و استفاده از توانمندی متخصصان شرکت، به درخواست ها پاسخ می دهد؛ ادامه داد: مصمم هستیم با مهندسی معکوس قطعات و یا طراحی و ساخت مجدد؛ به گونه ای برنامه ریزی کنیم که تا حد ممکن؛ هیچ وابستگی به قطعات خارجی نداشته باشیم.

خجندی ادامه داد: تسریع در عملیات انتقال قطعات؛ بررسی و نیاز سنجی دقیق و مهندسی شده؛ ارجاع به منابع از پیش تعیین شده برای ساخت و یا تعمیر و  درپایان اجرای موفق دستورکار؛ از مهمترین ویژگی های کارگاه خودکفایی در پاسخ به نیازهای اعلام شده از طرف پالایشگاه است.

رِئیس کارگاه خودکفایی شرکت مشعل پویا اسپادانا با اشاره به اینکه در این کارگاه پنج نفر از متخصصان شرکت مشغول بکارند؛ گفت: امیدواریم با توانمندی همه متخصصان مدیریت تعمیرات پالایشگاه و معاونت تعمیرات مشعل پویا؛ این پروژه با موفقیت کامل به پایان رسد.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان