تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۶
کد خبر : 40194

اصلاح ساختار اداری مالی و حقوقی و دستمزد بازنشستگان کشوری در شهرداری اصفهان

اصلاح ساختار اداری مالی و حقوقی و دستمزد بازنشستگان کشوری در شهرداری اصفهان

پشهردار اصفهان در صحن علنی شورای اسلامی شهر: اصلاح ساختار اداری مالی و حقوقی و دستمزد بازنشستگان کشوری در شهرداری اصفهان شهردار اصفهان از اصلاح ساختار اداری مالی و حقوقی و دستمزد بازنشستگان کشوری در شهرداری اصفهان خبر داد. به گزارش  دنیای اسرار: علی قاسم زاده در صد و سی و نهمین جلسه علنی شورای

Print Friendly, PDF & Email

پشهردار اصفهان در صحن علنی شورای اسلامی شهر:
اصلاح ساختار اداری مالی و حقوقی و دستمزد بازنشستگان کشوری در شهرداری اصفهان

شهردار اصفهان از اصلاح ساختار اداری مالی و حقوقی و دستمزد بازنشستگان کشوری در شهرداری اصفهان خبر داد.

به گزارش  دنیای اسرار: علی قاسم زاده در صد و سی و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه زندگی ساحت‌های مختلفی دارد، اظهار کرد: یک زندگی خانوادگی داریم که برای همه شناخته شده است، یک زندگی شغلی نیز داریم، همچنین به اقتضای علائق اجتماعی خود ممکن است خارج از ساعات کاری و محدوده زندگی خانواده مشغول فعالیت‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی نیز باشیم. گاهی برخی افراد زندگی تحصیلی نیز در کنار زندگی خانوادگی و شغلی دارند، همه این زندگی‌ها مانند ظروف متصله است و معنی این اتصال یعنی حال هر زندگی روی دیگر زندگی‌های ما تأثیرگذار است.
وی افزود: برخلاف ظاهر که به نظر می‌آید موثرترینش زندگی خانوادگی است، مطالعات نشان داده که مهمترین ساحت زندگی از حیث تأثیرگذاری در بقیه ابعاد زندگی، زندگی شغلی است و این دلایل مختلف دارد از جمله اینکه ما بهترین زمان 24 ساعت را در حوزه زندگی شغلی طی می‌کنیم.
شهردار اصفهان گفت: حس و حال این محیط شغلی که بهترین وقت زندگی ما در آن سپری می‌شود حس و حال بقیه ساحت‌های زندگی ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد، مطالعات زیادی نشان می‌دهد که کیفیت زندگی شغلی به شدت دیگر ابعاد زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد و وظیفه ما مدیران با وجود این یافته خیلی سنگین می‌شود.
وی افزود: چند هزار پرسنل که تحت مدیریت شهرداری در حال انجام وظیفه و خدمت به مردم هستند اگر حالشان در محیط شغلی خوب باشد احتمالا تأثیر آن در زندگی خانوادگی‌شان نیز مشخص می‌شود و اگر کیفیت زندگی شغلی آن‌ها پایین باشد نیز تاثیر منفی در دیگر ساحت‌های زندگی خواهد داشت.
قاسم زاده با بیان اینکه بیشترین میانگین زمان شغلی را شهرداری‌ها دارند گفت: افرادی که واقعا خدوم و علاقه‌مند به حل مسائل و مشکلات مردم و انجام صادقانه خدمات سازمانی هستند در شهرداری کار می‌کنند که لازم است از آن‌ها تقدیر و تشکر شود.
وی خاطرنشان کرد: از زمانی که به شهرداری آمدم به تیم منابع انسانی تأکید کردم که از ظرفیت‌های قانونی برای افزایش حقوق و رفاهیات پرسنل استفاده شود، خدا را شکر این اتفاق افتاده و اکنون پرسنل شهرداری نسبت به خیلی از دستگاه‌ها شرایط بهتری دارند.
شهردار اصفهان با اشاره به حمایت شهرداری از بازنشستگان گفت: جاهایی که شهرداری مخیر شده و منابع به ما اجازه می‌داده به سمت اجرای توصیه قانونی رفتیم و در جهت رفاه بیشتر این قشر از این ظرفیت استفاده کردیم.
وی تصریح کرد: اعتقاد ما این است که حق الناس باید ادا شود و در کنار حساسیت روی بیت‌المال و حفظ حقوق مردم، مراقب باشیم حقی نیز از کارکنان شهرداری ضایع نشود.
قاسم زاده با بیان اینکه سعی کردیم محیط شغلی کارکنان شهرداری را پرنشاط کنیم، گفت: اجرای برنامه‌های تفریحی و ارائه بن سفر فرصت‌هایی است که پرسنل در کنار خانواده خود می‌توانند از خدمات شهرداری بهره مند شوند.
وی با اشاره به رویکرد جدید سازمان فرهنگی تفریحی و اجتماعی شهرداری در شکل گیری اداره بانوان و خانواده گفت: نگاه این اداره صرفا مربوط به پرسنل نیست و به دنبال ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان است. اینها حاکی از نگرش کاملا کیفی و متعالی در حوزه شهرداری و شورای اسلامی شهر نسبت به خانواده و زندگی است و امیدواریم بتوانیم از قبل کار در این محیط شغلی و سطح رضایت پرسنل، بقیه ساحت‌های زندگی آن‌ها را نیز غنی و سرشار از خوشی و شادی کنیم.
شهردار اصفهان با اشاره به برخی خدمات ارائه شده در دوره کنونی مدیریت شهری به بازنشستگان گفت: افزایش بن‌های ارزاق و مناسبتی و همسان سازی با شاغلان، توسعه سفر ارزان قیمت و افزایش صددرصدی اماکن مورد استفاده، ایجاد ظرفیت در سامانه رزرواسیون شهرداری برای رزرو مراکز اقامتی به صورت غیر حضوری، اصلاح ساختار اداری مالی و حقوقی و دستمزد بازنشستگان کشوری در شهرداری اصفهان، افزایش 80 درصدی اعطای امتیاز وام بانک رسالت به بازنشستگان، ایجاد ظرفیت مشارکت حداکثری از برنامه های ورزشی و تفریحی شهرداری، برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان در سه سال گذشته، ساماندهی وضعیت بیمه عمر و حادثه بازنشستگان شهرداری، ارائه خدمات بیمه تکمیلی، ارائه خدمات مراکز فرهنگی تفریحی و ورزشی با تخفیف ویژه از جمله این اقدامات است.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان