تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۸
کد خبر : 33116

گروه فولاد مبارکه به‌دنبال تحقق حمل‌ونقل پاک، ایمن، سریع و ارزان است/حمایت از طرح‌های پیشنهادی شرکت‌های دانش‌بنیان

گروه فولاد مبارکه به‌دنبال تحقق حمل‌ونقل پاک، ایمن، سریع و ارزان است/حمایت از طرح‌های پیشنهادی شرکت‌های دانش‌بنیان

مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل توکا در گفتگو با ایراسین؛ گروه فولاد مبارکه به‌دنبال تحقق حمل‌ونقل پاک، ایمن، سریع و ارزان است/حمایت از طرح‌های پیشنهادی شرکت‌های دانش‌بنیان مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل توکا گفت: فولادمبارکه به‌دنبال تحقق حمل‌ونقل پاک، ایمن، سریع و ارزان است و این موضوع به طور جدی توسط مدیرعامل فولاد مبارکه دنبال می‌شود. همچنین این گروه

Print Friendly, PDF & Email

مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل توکا در گفتگو با ایراسین؛
گروه فولاد مبارکه به‌دنبال تحقق حمل‌ونقل پاک، ایمن، سریع و ارزان است/حمایت از طرح‌های پیشنهادی شرکت‌های دانش‌بنیان

مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل توکا گفت: فولادمبارکه به‌دنبال تحقق حمل‌ونقل پاک، ایمن، سریع و ارزان است و این موضوع به طور جدی توسط مدیرعامل فولاد مبارکه دنبال می‌شود. همچنین این گروه بزرگ صنعتی از طرح‌های پیشنهادی شرکت‌های دانش‌بنیان برای افزایش بهره‌وری در صنعت و دیگر پروژه‌هایی که به حفظ محیط زیست، کاهش هزینه‌ها کمک می‌کند؛ استقبال می‌نماید.

به گزارش دنیای اسراربه نقل ازایراسین، بنیامین حیدرزاده، مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل توکا در حاشیه برگزاری نخستین نمایشگاه ملی فناورانه حمل‌ونقل دانش‌بنیان در گفتگو با خبرنگار ایراسین اظهار کرد: فلسفه حضور گروه فولاد مبارکه و شرکت حمل‌ونقل توکا در این نمایشگاه، مطالبه مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه برای تحقق صنعت سبز به‌ویژه حمل‌ونقل سبز است و ما معتقدیم شرکت‌های دانش‌بنیان در این زمینه نقشی مهم را ایفا می‌کنند.

وی گفت: برنامه‌ریزی شرکت حمل‌ونقل توکا در زمینه زمان‌بندی پشتیبانی و حمل دوسر بار مکانیزم‌ها برای کاهش ترددها است که در این زمینه، در نخستین نمایشگاه ملی فناورانه حمل‌ونقل دانش‌بنیان نیز شرکت‌هایی دانش‌بنیان با ارائه اپلیکشین‌ در این حوزه حضور یافته‌اند و ما در حال بررسی بیشتر برای شروع همکاری با این شرکت‌ها هستیم.

مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل توکا افزود: با توجه به رویکرد حمایت همه‌جانبه گروه فولاد مبارکه از شرکت‌های دانش‌بنیان که به‌خصوص در سال گذشته نیز این حمایت‌ها بیشتر از قبل شد؛ همچنان این گروه بزرگ صنعتی از طرح‌های پیشنهادی شرکت‌های دانش‌بنیان برای افزایش بهره‌وری در صنعت و دیگر پروژه‌هایی که به حفظ محیط زیست، کاهش هزینه‌ها و… کمک می‌کند، استقبال می‌نماید.

وی خاطر نشان کرد: فولادمبارکه، برای تحقق حمل‌ونقل پاک، ایمن، سریع و ارزان دغدغه‌مند است و این موضوع به طور جدی توسط مدیرعامل فولاد مبارکه دنبال می‌شود. شرکت حمل‌ونقل توکا نیز در این زمینه با عزم جدی در حال فعالیت بوده و پروژه‌هایی را نیز در دست طراحی و اجرا دارد. به‌طور مثال این شرکت در زمینه هوای پاک در حال توسعه و نوسازی ناوگان حمل‌ونقل خود با جایگزینی مکانیزم‌های نسل جدید است که در آخرین اقدام برای توسعه ناوگان خود، ۵۰ دستگاه مکانیزم با استانداردهای یورو ۵، به ناوگان بزرگ خود اضافه کرده است.

حیدرزاده تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در زنجیره مکانیزم‌ها نیز برنامه‌هایی برای کاهش تردد و افزایش بهره‌وری در جهت کاهش میزان مصرف سوخت و در نتیجه آن کاهش آلایندگی‌ها در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شده است.

به گزارش خبرنگار ایراسین، نخستین نمایشگاه ملی فناورانه حمل و نقل دانش بنیان از ۱۲ الی ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود و ۳۰ شرکت دانش بنیان و فناور از کل کشور محصولات خود را در محورهای مطرح شده در حوزه حمل و نقل به نمایش می گذارند.

شرکت فولاد مبارکه نیز به همراه جمعی از شرکت‌های زیرمجموعه مرتبط با موضوع نمایشگاه از جمله توکاریل، شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه و شرکت حمل‌ونقل توکا در این نمایشگاه حضور دارند.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان