تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۴
کد خبر : 34672

افزایش توان تامین آب از طریق منابع محلی

افزایش توان تامین آب از طریق منابع محلی

معاون بهره برداری و توسعه آب آبفای استان اصفهان، در جلسه با مدیران مناطق خود گردان بر لزوم افزایش توان تامین آب از طریق منابع محلی و تثبیت و پایداری شبکه توزیع آب تاکید کرد. به گزارش دنیای اسرار:سید محسن صالح در این جلسه گفت: با توجه به افزایش دمای هوا و در نتیجه افزایش

Print Friendly, PDF & Email

معاون بهره برداری و توسعه آب آبفای استان اصفهان، در جلسه با مدیران مناطق خود گردان بر لزوم افزایش توان تامین آب از طریق منابع محلی و تثبیت و پایداری شبکه توزیع آب تاکید کرد.

به گزارش دنیای اسرار:سید محسن صالح در این جلسه گفت: با توجه به افزایش دمای هوا و در نتیجه افزایش تصاعدی مصرف آب، برای جبران کمبود آب تولیدی و آبرسانی پایدار لازم است چاه های مورد تایید و استاندارد شرکت و همچنین در صورت امکان چاه های استیجاری با کیفیت استاندارد در استان در مدار بهره برداری قرار گیرند.
وی در خصوص اهمیت مدیریت بحران توسط مدیران مناطق گفت: توانایی یک مدیر زمانی نمایان می شود که در شرایط بحرانی، بهترین تصمیم با کمترین تبعات را اتخاذ نماید و مدیران مناطق باید برای تامین پایدار آب استان با همدیگر همکاری و از ظرفیت های یکدیگر استفاده کنند.
صالح بر اهیمت آینده پژوهی در کارها تاکید کرد و گفت: مدیران مناطق باید شروع نقطه بحرانی در هر منطقه را پیدا کنند و تمهیدات لازم را قبل از رسیدن بحران به سایر نقاط بیندیشند.
معاون بهره برداری و توسعه آب آبفای استان اصفهان با تاکید بر کیفیت آب چاه هایی که وارد مدار می شوند افزود: به هیچ عنوان چاهی که استانداردهای لازم کیفی را نداشته باشد در مدار بهره قرار نمی گیرد و کیفیت آب و سلامت مردم در اولویت آبفای استان اصفهان قرار دارد.
وی در خصوص اهمیت نگهداشت تله متری تصریح کرد: با توجه به اینکه توزیع عادلانه آب در تمام ساعات شبانه روز در شهرها و روستاهای استان از طریق سامانه تله‌متری انجام می شود، به روز رسانی و نگهداشت این سامانه در مناطق بسیار حایز اهمیت است و مدیران مناطق خود گردان به این مهم اهتمام ورزند.

 

Print Friendly, PDF & Email

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.