تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۷
کد خبر : 39858

پایان آبرسانی سیار در مجتمع ۸ روستایی رضوانیه در منطقه تیران

پایان آبرسانی سیار در مجتمع ۸ روستایی رضوانیه در منطقه تیران

مدیرعامل آبفای استان اصفهان با اشاره به عملیاتی شدن پروژه آبرسانی به مجتمع ۸ روستایی رضوانیه در منطقه تیران گفت: با اجرای این عملیات، دیگر آبرسانی به وسیله تانکرهای سیار صورت نمی‌گیرد. به گزارش دنیای اسرار:حسین اکبریان، مدیرعامل آبفای استان اصفهان با بیان اینکه در دو ماهه اخیر عملیات آبرسانی به مجتمع روستایی رضوانیه در

Print Friendly, PDF & Email

مدیرعامل آبفای استان اصفهان با اشاره به عملیاتی شدن پروژه آبرسانی به مجتمع ۸ روستایی رضوانیه در منطقه تیران گفت: با اجرای این عملیات، دیگر آبرسانی به وسیله تانکرهای سیار صورت نمی‌گیرد.
به گزارش دنیای اسرار:حسین اکبریان، مدیرعامل آبفای استان اصفهان با بیان اینکه در دو ماهه اخیر عملیات آبرسانی به مجتمع روستایی رضوانیه در منطقه تیران در دستور کار قرار گرفت، اظهار داشت: در فاز اول عملیات آبرسانی به مجتمع ۸ روستایی رضوانیه در منطقه تیران پنج کیلومتر خط انتقال اجرا شد.
وی افزود: به دنبال این عملیات، آب شرب بیش از ۲ هزار نفر در روستاهای حسن‌آباد و فضل آباد در منطقه تیران تا پایان خرداد ماه به صورت پایدار تامین می‌شود.
اکبریان به حذف آبرسانی سیار در این روستاها اشاره کرد و گفت: با اجرای این عملیات، دیگر آبرسانی به وسیله تانکرهای سیار صورت نمی‌گیرد و آب شرب ساکنان این روستاها به صورت پایدار و با کیفیت مطلوب تامین می‌شود.
مدیرعامل آبفای استان اصفهان به مشارکت دهیاری‌ها، شورا و بخشداری در اجرای این پروژه پرداخت و تصریح کرد: اگر مشارکت و همکاری دهیاری، شورا و بخشداری در آبرسانی به دو روستای حسن آباد و فضل آباد در مجتمع ۸ روستایی رضوانشهر صورت نمی‌گرفت، قطعا اجرای این پروژه با صرف هزینه و زمان به مراتب بیشتری انجام می‌گرفت.
وی با اشاره به فرایند تکمیل عملیات آبرسانی به این مجتمع روستایی عنوان کرد: درصدد هستیم با مشارکت دهیاری و شوراها در ۸ روستای دیگر در مجتمع ۸ روستایی رضوانیه نیز عملیات آبرسانی پایدار را در حداقل زمان ممکن عملیاتی کنیم.
اکبریان تصریح کرد: با اجرای کامل پروژه آبرسانی به مجتمع ۸ روستایی رضوانیه نیاز آبی ۱۰ لیتر در ثانیه ۵ هزار مشترک این روستاها به صورت پایدار تامین می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

املاک یاسان برق اصفهان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان املاک یاسان