ویدئوهای آموزشی منتخب مجله تصویری “فصلرویش” را روزهای زوج در صفحه اینستاگرام فرهنگسرای تخصصی پرسش تماشا کنید.

به گزارش دنیای اسرار:مدیر فرهنگسرای تخصصی پرسش گفت: با توجه به شیوع کرونا ویروس و شرایط حاکم بر جامعه و همچنین محدودیت در اجرای برنامه های حضوری، فرهنگسرای تخصصی پرسش وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از حدود یکماه پیش تصمیم بر این گرفت تا از آرشیو غنی برنامه های آموزشی فرهنگسرا استفاده کند. نفیسه مظاهری اظهار کرد: از سال ۱۳۸۳ با توجه به سلیقه مخاطبین، برنامه های زیادی از جمله سلسله نشست های “جوانی فصل رویش” با حضور اساتید به نام از جمله محمود انوشه، حمید حبشی، شاهین فرهنگ، عبدالرضا کردی و… توسط این فرهنگسرا برگزار شده که آرشیو تصویری آن موجود است که در نظر داریم روزهای زوج بین ساعت ۱۶ تا ۱۸ این کلیپ ها با موضوعات مختلف در صفحه اینستاگرام فرهنگسرای پرسش قرار بگیرد.

وی افزود: همچنین در آینده ای نزدیک، پادکست های این ویدئوها نیز  با مدت زمان بیشتر برای استفاده موثر مردم در اختیار آن ها قرار  خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای تماشای ویدئوهای آموزشی منتخب مجله تصویری “فصل رویش” می توانند به صفحه اینستاگرام فرهنگسرای پرسش به آدرس @PORSESH-ESF  مراجعه کرده و یا با شماره ۰۳۱۳۲۳۵۱۶۶۰ تماس حاصل کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *