به گزارش دنیای اسرار:بیش از نیم کیلومتر شبکه در خیابان خردمند در شمال اصفهان با هزینه ای بالغ بر ۹۶۰ میلیون تومان احداث شد
رشد ساخت و ساز منازل مسکونی در زمینهای تفکیکی واقع در ضلع شرقی خیابان خردمند – حدفاصل خیابان غرضی و بلوار فرزانگان – به تدریج باعث توسعه و افزایش طول شبکه های تغذیه کننده انشعابات برق در محدوده این خیابان شد و در این راستا یک باب پست زمینی تجهیز شد و در مدار قرار گرفت که در بهبود کیفیت توان موثر می باشد .
مهندس محسن معتمدی فرد مدیر برق منطقه ۷ با اعلام این خبر گفت نصب یک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت ۵۰۰ کیلوولت آمپر جهت تغذیه مشترکین جدید، به کارگیری ۵۸۰ متر کابل کراسلینک ۲۰ کیلوولت جهت بارگذاری پست زمینی و همچنین به منظور بازیابی سریع مسیر در صورت بروز قطعی برق، اصلاح تابلو فشار متوسط پست زمینی موجود و احداث شبکه های خروجی پست زمینی به منظور انتقال بار از پست های موجود به پست جدید از جمله اقداماتی است که تا کنون در این پروژه انجام گرفته است.
وی در ادامه گفت : در فاز بعدی پروژه ، تبدیل حدود دو کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی از سیم مسی به کابل خودنگهدار جهت بهسازی و بازآرایی در دستورکار قرار گرفته است.
وی خاطر نشان کرد : هزینه اجرای پروژه بالغ بر ۹۶۰ میلیون تومان بوده است
وی به دیگر مزایای طرح اشاره کرد و گفت برق رسانی به مشترکین جدید ، کاهش تلفات توان انرژی، پیشگیری از سرقت تجهیزات و شبکه و متعادلسازی بار از دیگر مزایای طرح می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *