به گزارش دنیای اسرار:جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی که اقدام به ساخت و ساز دستگاه های حفاری غیر مجاز برای حفر چاه های غیر مجاز آب و شکار حیوانات می کرد و کشف ۲۰ میلیارد ریال دستگاه و ادوات مربوطه خبر داد.

سرهنگ “محمدرضا هاشمی فر” درگفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران پایگاه اطلاعاتی شهرستان “اصفهان” با انجام یکسری کارهای اطلاعاتی مطلع شدند فردی درزمینه ساخت وساز دستگاه های حفاری غیر مجاز فعالیت می کند که وارد عمل شدند.

وی افزود: پس از انجام یکسری تحقیقات و اطمینان از صحت موضوع هماهنگی های لازم برای بازرسی منزل و کارگاه فرد مورد نظر صورت گرفت و ۲ گروه از مامورا ن همزمان از محل های مذکور بازرسی کردند.

سرهنگ هاشمی فر ادامه داد: در بازرسی های بعمل آمده ۳ دستگاه حفاری کامل و سالم غیر مجاز که بر روی یک خودروی شورلت قدیمی فاقد پلاک سوار شده بود و مقداری آلات و ادوات ساخت دستگاه حفاری شامل ۲ مته حفاری، ۴ دکل، ۴ حلقه سیم بکسل زخیم، ۳ دینام بزرگ ، ۴ حلقه سیم بکسل باریک، یک دینام کوچک، یک موتور خودرو مستعمل و یک حلقه کابل کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه این فرد برای حفر چاه های غیر مجاز آب و شکار حیوانات اقدام به ساخت و استفاده از این دستگاه ها می کرده، اظهار داشت: ارزش دستگاه ها و آلات و ادوات کشف شده توسط کارشناسان مربوطه ۲۰ میلیارد ریال اعلام شده است.

سرهنگ محمدرضا هاشمی فر تصریح کرد: در این خصوص پرونده ای تشکیل و فرد دستگیر شده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با مخلان اقتصادی جامعه و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی کشور برخورد قاطع و قانونی می کند و در این راه نیازمند مشارکت و تعامل مردمی است که امید است مردم عزیز با فرزندان خود در نیروی انتظامی همکاری و تعامل داشته باشند و هر گونه موضوع مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا اقدامات لازم در اسرع وقت انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *