معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور: پروژه آزادراه ملی شرق اصفهان که امروز افتتاح شد یکی از زیباترین آزادراه‌های کشور به شمار می‌رود.
خیرالله خادمی در آیین افتتاح پروژه ملی آزادراه شرق اصفهان اظهار داشت: پروژه بسیار زیبا و مهمی است که جز زیباترین آزادراه‌های ماست و کار اصلی تامین مالی این پروژه بوده است و کار اصلی تامین مالی این پروژه بوده است.
وی افزود: دوستان در شرکت آتیه سازان صبا و صندوق بازنشستگی کشوری این زحمت را پذیرفتند، شاید اگر در جایی دیگر سرمایه‌گذاری می‌کردند سود بیشتری داشت اما سود دنیوی و اخروی آن به نفع دوستان است.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور خاطرنشان کرد: به یک اختلاف نظری در مسائل مالی خوردیم که پروژه متوقف گردید و خوشبختانه پذیرفته شد که پروژه در اختیار ما قرار گیرد، ما مجری پروژه‌ها هستیم اما دوستانی که زحمت کشیدند پیمانکاران این طرح هستند.
وی تصریح کرد: از مسئولان محلی باید تشکر کرد که بسیار همراهی کردند به ویژه مردمی که در واگذاری زمین همکاری کردند و پذیرفتند زمینی در اختیار ما قرار دارند و امیدوارم کاری برای مردم منطقه انجام داده باشیم.
خادمی بیان کرد: استان اصفهان بسیار شاخص و با ظرفیت در کشور است و از نظر حمل و نقل بسیار مهم است و از نظر بار و مسافر رتبه اول و سوم را دارد و مرکز ترانزیت کشور است به همین دلیل محورهای عبوری استان برای کشور مهم است که مردم اصفهان نیز از آن استفاده می‌کنند.
وی گفت: پروژه آزادراهی به سمت فارس و خوزستان و پروژه ریلی به سمت لرستان، مرکزی و خوزستان در برنامه داریم و پروژه قطار سریع‌السیر نیز در این استان است که امیدوارم به خوبی تکمیل شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور اظهار داشت: زیبایی این مراسم و نظم آن در این شرایط خاص نیازمند زحمتی بوده و گروه‌های مختلفی که برای مراسم زحمت کشدیند سپاسگذاری می‌کنم و امیدواریم دیگر پروژه‌ها سطح کشور در آینده نیز با این نظم و شرایط به بهره‌برداری برسد.

خبرنگار: شهره باقری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *