مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد:

مسابقات آزاد مهارت در رشته فناوری آب با  حضور ۱۶ رقابت کننده از ۴ استان در اصفهان برگزار گردید

به گزارش دنیای اسرار، آرش اخوان طبسی مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان به همراه عباس مهدیان معاون آموزش،پژوهش وبرنامه ریزی اداره کل از روند مسابقات آزاد مهارت کشوری دررشته فناوری آب بازدید نمود.

این گزارش می افزاید: مسابقات آزاد مهارت با هدف ارتقاء فرهنگ مهارت آموزی در کشور، جلب نظر بنگاه­های اقتصادی، صنایع و صنوف در ارتقاء مهارت شاغلان و توسعه مشارکت صنایع و صنوف با بخش های آموزشی، ایجاد فرصتی مناسب جهت تبادل فنی و تجارب حرفه ای بین شاغلان و بنگاه های اقتصادی، شناسایی کمبودهای موجود در آموزش های فنی و حرفه ای برای شاغلان و برنامه ریزی برای رفع آنها، همگام سازی دانش و توانایی شاغلان و همچنین شناسایی نخبگان و استادکاران مهارتی برگزار می گردد.

این مسابقات از ۶ لغایت ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۹ در در نوزدهمین نمایشگاه تخصصی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی اصفهان و نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت آب و فاضلاب اصفهان واقع در کمربندی شرق، نمایشگاه بین المللی اصفهان با همکاری شرکت کیان کنترل و شرکت نمایشگاههای بین المللی اصفهان، بین ۱۶ رقابت کننده از استانهای اصفهان، یزد، زنجان وهمدان در آیتم های جوکیت، عیب یابی و آلتراسونیک در حال برگزاری است.

گفتنی است: داوران مسابقه از اعضای پارلمان مربیان وکارشناسان کشوری و مدال آوران و کارشناسان مسابقات جهانی مهارت می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *